Податківці домоглися на Львівщині погашення 15,2 млн. гривень боргів

14:30 18 лютого 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: uainfo.org

У січня 2020 року на Львівщині погашено 15,2 мільйона гривень податкових боргів живими коштами.

Про це повідомили у вівторок, 18 лютого, в Головному управлінні ДПС у Львівській області, де також розповіли, що для цього описано майна в податкову заставу на суму 348,9 млн. гривень; направлено 28 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму 14,3 млн. гривень; стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 1,96 млн. гривень.

У результаті цих та інших заходів протягом січня 2020 року погашено податкового боргу живими коштами 15,2 млн. гривень (стягнення грошових коштів інкасовими дорученнями, реалізація майна боржників за рішенням судів, сплата розстрочених податків та самостійне погашення боргу, інше).

Відтак, станом на 1 лютого 2020 сума податкового боргу до Зведеного бюджету України від боржників, які перебувають на обліку в Головному управлінні ДПС у Львівській області, склала 4033,2 млн. гривень.

Як інформував «Щоденний Львів», 26 вересня в Головному управлінні ДПС у Львівській області повідомили, що фіскали домоглися на Львівщині погашення 264,9 млн. гривень боргів.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу