Фіскали домоглися на Львівщині погашення 264,9 млн. гривень боргів

15:15 26 вересня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: mk-partner.com.ua

Сума заборгованості зі сплати єдиного внеску у Львівській області складає 4 849,7 млн. гривень.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Львівській області, де також розповіли: «З метою забезпечення скорочення податкового боргу управлінням по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Львівській області та відокремленими управліннями Головного управління ДПС у Львівській області вжито ряд заходів, в тому числі описано майна в податкову заставу на суму 360,5 млн. гривень; направлено 78 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму 63,8 млн. гривень, судами задоволено 32 позови на суму 13,7 млн. гривень, стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 23 млнільйони гривень; направлено шість позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 3,3 млн. гривень, задоволено сім позовів щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 24,2 млн. гривень».

«У результаті цих та інших заходів упродовж січня-серпня 2019 року погашення податкового боргу склало 264,9 млн. гривень, в тому числі живими коштами – 186,4 млн. гривень (стягнення грошових коштів інкасовими дорученнями, реалізація майна боржників за рішенням судів, сплата розстрочених податків та самостійне погашення боргу, інше), списання боргу – 107,6 млн. гривень (за рахунок ліквідації підприємств-банкрутів та списання безнадійного боргу, стосовно якого минув строк давності). Сума заборгованості зі сплати єдиного внеску по області станом на 1 вересня 2019 складає 4 849,7 млн. гривень», – поінформували також в обласному управлінні ДПС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:21 19 лютого 2020 р.

Спецпризначенці вперше поїдуть на «Military ski patrol 2020»

Майже два тижні на Львівщині тривала підготовка військовослужбовців Національної гвардії України до участі в міжнародних змаганнях «Military ski patrol 2020», які відбудуться вже цього місяця у місті Шклярська Поремба у Республіці Польща. Нацгвардія братиме участь у цих змаганнях уперше.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу