Фіскали домоглися на Львівщині погашення 264,9 млн. гривень боргів

15:15 26 вересня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: mk-partner.com.ua

Сума заборгованості зі сплати єдиного внеску у Львівській області складає 4 849,7 млн. гривень.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Львівській області, де також розповіли: «З метою забезпечення скорочення податкового боргу управлінням по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Львівській області та відокремленими управліннями Головного управління ДПС у Львівській області вжито ряд заходів, в тому числі описано майна в податкову заставу на суму 360,5 млн. гривень; направлено 78 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок готівкових (безготівкових коштів) на суму 63,8 млн. гривень, судами задоволено 32 позови на суму 13,7 млн. гривень, стягнуто коштів в погашення податкового боргу з банківських рахунків 23 млнільйони гривень; направлено шість позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 3,3 млн. гривень, задоволено сім позовів щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставленого майна боржника на суму 24,2 млн. гривень».

«У результаті цих та інших заходів упродовж січня-серпня 2019 року погашення податкового боргу склало 264,9 млн. гривень, в тому числі живими коштами – 186,4 млн. гривень (стягнення грошових коштів інкасовими дорученнями, реалізація майна боржників за рішенням судів, сплата розстрочених податків та самостійне погашення боргу, інше), списання боргу – 107,6 млн. гривень (за рахунок ліквідації підприємств-банкрутів та списання безнадійного боргу, стосовно якого минув строк давності). Сума заборгованості зі сплати єдиного внеску по області станом на 1 вересня 2019 складає 4 849,7 млн. гривень», – поінформували також в обласному управлінні ДПС.

dailylviv.com

До теми

14:03 2 серпня 2021 р.

У Польщі викрили одну з найбільших незаконних фабрик цигарок. Затримали українців

На терені Мазовєцького воєводства викрили одну із найбільших нелегальних фабрик цигарок, у якій затримали 16 чоловіків - 9 громадян Польщі і 7 громадян України

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу