Платники податків на Львівщині перерахували держбюджету 6,3 млрд. гривень

12:10 7 вересня 2017 р.

У січні-серпні 2017 року до загального фонду державного бюджету України надійшли шість мільярдів 350,3 млн. гривень податків, зборів, інших обов’язкових платежів.

Це на 48,6 % або на два мільярди 77 мільйонів гривень більше, аніж у січні-серпні 2016 року. У структурі надходжень Львівщини податок на додану вартість складає 30 відсотків, податок на доходи фізичних осіб – 20%, акцизний податок – 11 % усіх надходжень до держбюджету.

Про це повідомили сьогодні, 7 вересня, в прес-службі Львівської  обласної державної адміністрації, де також поінформували: «У серпні 2017 року від Головного управлінням ДФС у Львівській області надійшли до загального фонду державного бюджету України один мільярд 55,6 млн. гривень податків, зборів, інших обов’язкових платежів. У порівнянні з серпнем 2016 року збір платежів до державного бюджету зріс на 60,4 % або на 397,4 млн. гривень».

dailylviv.com

До теми

16:48 25 січня 2022 р.

У Львові військовий вишкіл розпочали з працівників стратегічних підприємств

Сьогодні кілька десятків працівників львівських підприємств, які забезпечують життєдіяльність міста, відновлювали свої навики володіння зброєю. Навчання провели ветерани російсько-української війни разом з учасниками одного з львівських стрілецьких клубів.

Рубрика: Ситуації

14:06 25 січня 2022 р.

Нові обмеження через коронавірус на Львівщині: почнуть зі шкіл

У зв’язку із збільшенням хворих на коронавірус обласна комісія ТЕБ І НС сьогодні прийматиме рішення щодо посилення карантинних обмежень. Зокрема, від завтра усі заклади освіти, окрім дошкільних, мають перейти на дистанційну форму навчання.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу