Пластун і сімейний лікар зі США - волонтер у Львові

14:07 26 червня 2023 р.

Фото до новини

Упродовж останніх шести місяців Андрій Логінський є в команді волонтерів медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі у Львові.

Про Андрія Логінського розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

Андрій Логінський народився та проживав у Сполучених Штатах Америки. Відданий пластун та сімейний лікар змалечку плекав любов до України, адже обидва його дідусі – зі Львова. 

Коли почалась повномасштабна війна росії проти України, каже, не здивувався. Зважаючи на історичні факти, розумів, що вона невідворотна. Просто дивитися новини було не сила, вирішив їхати, щоб допомогти українцям. Спершу як волонтер надавав медичну допомогу українським біженцям у Польщі. А впродовж останніх шести місяців є невід’ємною частиною команди наших волонтерів медико-психологічної допомоги на Головному залізничному вокзалі у Львові. 

– Мене дуже вразили професіоналізм, злагодженість та оперативність, з якими допомагають людям волонтери у блакитних жилетах. Тому для мене велика цінність бути одним з них, щоб зустрічати, розраджувати та допомагати тим, кому це потрібно зараз найбільше. Радію, що можу бути корисним. Навчаю колег тактичної медицини. Волонтерство – це важка робота. Але вся втома зникає, коли відчуваєш вдячність від людей, яким допоміг. Дякую також моїм рідним, які підтримали мене у цьому рішенні, – розповідає Андрій Логінський. 

На Львівщину зі Запоріжжя евакуювали ще майже сотню людей

Стаканчики замість паперу: на залізнчному вокзалі у Львові волонтери розпочали збір вторсировини

Олена Зеленська приїхала на залізничний вокзал у Львові

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів