Перевірка документів і автомобілів: у мерії - раптові антитерористичні спецнавчання

10:28 7 вересня 2021 р.

Фото до новини

7 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проводить раптові антитерористичні навчання. Тренування відбудуться у Львівській міській раді.

Про це інформує СБУ, пише Dailylviv.com.

Спецнавчання відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних.

Мета навчань:  перевірка взаємодії силових відомств, ДСНС та інших спеціальних служб в умовах потенційної терористичної загрози.
Служба безпеки України просить жителів та гостей м. Львова із розумінням поставитися до можливих незручностей та належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.

Під час навчань передбачено проведення обмежувальних заходів на окремих територіях, можливість перевірки документів громадян, догляду автомобільного транспорту. Тому СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.

Усі дії відбуватимуться у межах чинного законодавства та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.

Крім того, просимо громадян у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій звертатися за номерами «гарячої лінії» УСБУ у Львівській  області (032) 261-61-42, або телефонувати -102

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини