Перевантажувальну станцію ТПВ приберуть зі Львова

13:24 29 серпня 2018 р.


Фото: igor.zinkevych

У львівській ОДА зобов’язалася допомогти знайти земельну ділянку для будівництва нової перевантажувальної станції за межами Львова.

Депутат Львівської міської ради й голова виконкому громадської організації «Варта 1» Ігор Зінкевич повідомив у середу, 29 серпня: «Сьогодні представники ЛОДА надали офіційну інформацію про те, що «переселення» впорядкованої перевантажувальної станції ТзОВ «АВЕ Львів», яка знаходиться на вулиці Північній, відбудеться в найближчий час. Адміністрація зобов’язалась допомогти знайти земельну ділянку для будівництва нової станції за межами Львова».

«Причиною «переселення» перевантажувальної станції стали претензії міськради щодо птахів, які створюють проблеми функціонуванню аеропорту.  Зараз земельна ділянка прибирається, територія посипана піском і відбувається пересортування невеликої кількості сміття з малих машин на великі для вивозу на полігон», – розповів також Ігор Зінкевич.

«Міська влада наполягає на будівництві іншої станції, яка належить ТзОВ «ГрінЕра Україна» на вулиці Городоцькій, 266, що фізично є ближчим до аеропорту, аніж станція на вулиці Північній. Подвійні стандарти чи особиста фінансова зацікавленість?  Витрати на будівництво нової перевантажної станції повністю бере на себе ТзОВ «АВЕ Львів», – повідомив також Ігор Зінкевич на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу