Пенсію Азарову та К° виплачує Росія

21:08 18 серпня 2017 р.

Українцям, яким було призначено пенсію в Україні, але вони перебувають за кордоном, пенсії виплачує країна їхньої локації. Це передбачено міжнародними договорами про пенсійне забезпечення.

Про це сьогодні, 18 серпня, під час прес-конференції на тему: «Актуальні питання пенсійного реформування», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила заступник директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Любов Бричок.

- У 1992 році було підписано угоду з країнами СНД. В тому числі й з Росією. Тобто, пенсія виплачується за рахунок тієї країни, де людина проживає, - так відповіла вона на питання, чи виплачує Україна пенсію Азарову та його колегам, які втекли у 2014 році в Росію.

- Пенсійне забезпечення не залежить ані від політичних поглядів людини, ані подальшого статусу. Вона набула право отримувати пенсію, досягнувши певного віку, страхового стажу та заробітної плати. І ці норми не змінюють новим законопроектом. Навіть особам, які засуджені до позбавлення волі, виплачують пенсію в повному розмірі. Єдине, що ця пенсія перераховується на рахунки виправних закладів, - каже Любов Бричок.

Проте, якщо людина перебуває за кордоном тривалий час, але не повідомляє про це офіційно, а хоче, щоби пенсія їй виплачувалася в Україні, то вона повинна щороку пробити свою фізичну ідентифікацію.

- Тобто хоча би раз на рік вона повинна прийти до банку, де отримує пенсію, чи Укрпошти. Якщо впродовж шести місяців людина не отримує пенсію, то виплата їй припиняється. Для поновлення людина має особисто з’явитися до органів Пенсійного фонду та надати відповідні документи, - пояснює вона.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу