Пенсійний фонд повідомив, скільки заробітчан платять внески

21:39 18 серпня 2017 р.

Тільки одна тисяча осіб з українських заробітчан, які шукають кращу долю за кордоном, добровільно сплачують страхові внески до Пенсійного фонду в Україні.

Про це сьогодні, 18 серпня, під час прес-конференції на тему: «Актуальні питання пенсійного реформування», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила директор департаменту пенсійного забезпечення Міністерства соціальної політики України Валентина Кудін.

Якщо внесків не буде, то ці особи, коли їм виповниться 65 років, зможуть звернутися до органів соціального захисту. І тоді їм призначать державну соціальну допомогу.

- Ми повинні зрозуміти: Пенсійний фонд платить те, що людина туди внесла. Все інше забезпечується через органи соціального захисту, через інститут державної соціальної допомоги, - каже вона.

Україна вже уклала угоди з Португалією, Іспанією, країнами Балтики та іншими про співробітництво в галузі соціального забезпечення.

- Якщо людина заробила пенсію на території цих країн, то їй ці країни і будуть виплачувати пенсію, незалежно від того, де особа проживає. Повний перелік цих країн є на сайті Пенсійного фонду, - говорить заступник директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Любов Бричок.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу