Одеса у вогні, російські дрони бʼють по цивільних обʼєктах
22:51 20 березня 2025 р.
В області оголошена повітряна тривога.
Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер, пише DailyLviv.com.
"Одеса у вогні, російські дрони б‘ють по цивільних об‘єктах в місті, є постраждалі",- йдеться в повідомленні.
Це була, мабуть, наймасовіша атака по Одесі за 3 роки. Росіяни використали нову тактику: крім накопичення дронів у морі, вони запускають БПЛА на висоті понад 2 км, де збити їх практично нереально, МВГ туди не дістають, — зазначає військово-політичний оглядач Олександр Коваленко.
«З висоти 2 км дрон різко знижується та заходить на ціль, що дуже впливає на точність. Тобто, це просто терор заради терору. Такі нальоти — чисті вбивства, руйнування та залякування», — пише він.
В Одесі є локальні аварійні відключення світла в Приморському, Пересипському та Київському районах, повідомили в ДТЕК Одеські електромережі.
Повідомляють, що внаслідок атаки палає «Епіцентр».
UPD. О 23.32 Олег Кіпер повідомив: "Ворог масовано атакував Одесу та район ударними безпілотниками.
Є пошкодження цивільної інфраструктури, зокрема житлової багатоповерхівки, торгового центру та магазинів.
Постраждало троє людей, серед них неповнолітня дівчина.
Внаслідок російської атаки у трьох локаціях спалахнули потужні пожежі. Також є локальні аварійні відключення електроенергії у Приморському, Пересипському та Київському районах Одеси.
Повітряна тривога триває! Є ймовірність повторних ворожих ударів! Лишайтеся в укриттях!"
Читайте також: Вибух за вибухом в Одесі. Місто атакують з моря
Дивіться карту повітряних тривог.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook