Новояворівську ТЕЦ планують зробити державною і відновити її роботу

21:30 13 листопада 2019 р.

Сьогодні заступники міського голови Львова Геннадій Васьків та Ірина Маруняк, спільно з керівником ЛМКП «Львівтеплоенерго» Валентином Вольським, взяли участь в координаційній нараді щодо відновлення тепла у Новояворівську, яку провів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на території ТЕЦ. Також посадовці планують відвідати ТЕЦ у Новому Роздолі.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Зокрема, під час спілкування з працівниками ТЕЦ у Новояворівську прем’єр-міністр України наголосив на важливості переведення ТЕЦ у державну власність, погашенні заборгованості з виплати зарплати перед працівниками та відновленні роботи підприємства.

«Людям не платили зарплату, вони відмовляються виходити на роботу і, фактично, включати тепло. Ми зараз поговорили з трудовим колективом і запропонували їм такий підхід, що ці об’єкти мають бути передані від цієї приватної компанії державній компанії, яка є стабільною, яка може платити людям нормальну заробітну плату, яка гарантовано не буде допускати прострочень. Нафтогаз залишив тут своїх представників, щоб домовитись з людьми про нові умови роботи. Люди готові приступити до роботи і дати в місто тепло, коли будуть підписані контракти з людьми. Я поставив завдання, щоб це питання було вирішене максимум до вихідних. Ми не можемо допустити, щоб місто, якщо почнуться морози, залишалось без тепла. У Новому Роздолі ситуація ще гірша. Там є ще проблеми з комунікаціями. Мережі не готові до того, щоб давати тепло. Систему потрібно пару днів готувати, навіть якщо ми домовимось з людьми, щоб вони вийшли на роботу. Ми зараз туди їдемо, щоб зрозуміти, що реально там потрібно зробити, щоб люди максимально швидко отримали тепло. У нас є реальні рішення щодо одного та іншого міста. Думаю, що найближчим часом тепло в оселях у цих двох чудових містах Львівської області з’явиться», — сказав Олексій Гончарук.

Опісля наради у Новояворівську, запланований також візит у Новий Розділ. Зі слів Ірини Маруняк, ситуація з мережами у Новому Роздолі є гіршою, ніж у Новояворівську, відтак, фахівці «Львівтеплоенерго» готові надати допомогу.

Нагадаємо, раніше на доручення міського голови Львова заступниця з питань ЖКГ Ірина Маруняк спільно з фахівцями та юристами «Львівтеплоенерго» їздили в Новий Розділ, аби детальніше дослідити ситуацію та допомогти із запуском ТЕЦ, щоб місто могло розпочати опалювальний сезон.

«Львів може допомогти експертними консультаціями, а також надати технічну допомогу працівниками, щоб оперативно ліквідувати витоки, які можуть виникнути після запуску системи», — розповіла Ірина Маруняк.

Нагадаємо, у Новому Роздолі та Новояворівську виникла загроза зриву опалювального сезону через проблему з теплопостачальним підприємством. Внаслідок ситуації, що склалась, 60000 мешканців цих міст можуть залишитись без теплопостачання взимку.

Це питання обговорювали також на засіданні Львівського регіонального відділення Асоціації міст України. Відтак, мери обох міст акцентували на тому, що Новий Розділ та Новояворівськ можуть не розпочати опалювальний сезон.

Нагадаємо, 13 листопада мешканці Новояворівська погрожували перекрити трасу міжнародного значення.

Раніше на пресконференції у Львівському пресклубі народний депутата Тарас Батенко закликав владу оголосити Новояорівськ і Новий Розділ зонами техногенної катастрофи. 

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу