Найбільше «вуличних» коштів одержав у Львові Галицький район

14:33 22 серпня 2018 р.

У Львові триває капітальний ремонт внутрішніх двориків, прибудинкових територій, облаштування громадських просторів. У кожному районі міста розпочаті роботи за цими напрямками.

Зокрема, у Залізничному районі проведено роботи з капітального ремонту внутрішніх двориків на вул. Виговського, 1−7 з облаштуванням громадського простору, з встановлення дитячого і спортивного майданчиків. Роботи на цьому об’єкті були розпочаті торік. Як зазначив під час огляду робіт сьогодні міський голова Львова, деякі речі проектанти та підрядники мають переробити, з точки зору функціональності.

Як повідомили у Залізничній районній адміністрації, роботи з облаштування громадського простору на вул. Виговського, 1, 3, 5, 7 передбачали: влаштування брукованого покриття проїзної частини; влаштування брукованого покриття тротуарів; нове вуличне освітлення; нові лавки; облаштування нового дитячого майданчика; облаштування нового спортивного майданчика.

«Мені приємно, що і виконавчий комітет, і депутатський корпус мають чітку позицію, що треба більше коштів виділяти для громадських просторів, щоб люди, які живуть у спальних районах, мали куди вийти, погуляти, щоб можна було займатись спортом і діти мали місце, де культурно і красиво спільно з батьками проводити час. Ми передбачили в бюджеті 4,6 млн грн, щоб цей простір був облаштований. На етапі проектування деякі речі не були враховані, тому тут буде проведена ще одна робоча зустріч проектантів, підрядників, щоб врахувати ті зауваження, які ми побачили сьогодні. Вони не є критичні. Я би хотів, щоб покриття, яке ми тут будемо використовувати, служило не рік-два, а років 10−15. Таке покриття вартує дорожче. Також лавочки мали б мати інше розміщення. Це дрібниці, які можна поправити. В цілому, я пригадую, як тут було раніше, як є зараз — це кардинально різні речі. Також поправили хідники. Мешканці задоволені. Об’єм роботи великий. Але дуже важливо правильно обирати проектанта і потім те, що він запроектував, проговорити не лише з точки зору краси, а й з точки зору функціоналу і довговічності», — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

«Капітальний ремонт цих внутрішніх двориків з облаштування громадського простору на вул. Виговського, 1, 3, 5, 7 — це перехідний об’єкт, роботи щодо якого було розпочато восени торік. Виконавець робіт — ТзОВ «Будівельно-інвестиційна компанія «Галицький будівельник». Загальна вартість робіт — понад 4,6 млн грн.

У межах облаштування громадського простору було вимощено внутрішньоквартальні проїзди та тротуари плиткою ФЕМ «Римський камінь». Загальна площа замощення — 3 350 м2. Тут також облаштовано дитячий та спортивний майданчики. Дитячий майданчик з близько 20 елементів облаштовано покриттям «штучна трава» (410 м2). Вартість дитячого майданчика 753,5 тис грн. Спортивний майданчик вартістю 839 тис грн має епоксидно-каучукове покриття (площа 448 м2). Також облаштовано зовнішнє освітлення: встановлено 15 опор та змонтовано нові світлодіодні світильники. Вартість робіт — 387,6 тис грн. Для зручності мешканців цього району облаштовано лавочки (30 штук) та урни для сміття", — розповіла Ірина Джурик, голова Залізничної районної адміністрації. Також роботи з ремонту внутрішніх дворів, облаштування громадських просторів, дитячих майданчиків тривають у всіх районах міста.

Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, цього року з бюджету розвитку для Галицького району передбачено 30 млн грн. З них приблизно 13 млн — на облаштування громадських просторів, двориків, дитячих майданчиків. Зокрема, вже проведено роботи на вул. Гоголя, 6−8 — облаштовано дитячий спортивний майданчик. Вартість робіт — 180 тис грн. Розпочато роботи з облаштування дитячого майданчика на пл. св. Юра; тривають підготовчі роботи і облаштування дитячого майданчика на пл. св. Теодора та роботи з облаштування пл. Марійської (пр. Свободи).

Також у Галицькому районі буде облаштовано два об’єкти по Громадському бюджету — облаштування громадського простору на вул. Рибна, 4 (вартість 500 тис грн), та ремонт внутрішнього дворику на вул. Снопківська, 47 (вартість 500 тис грн).

У Шевченківському районі цього року передбачено 16,9 млн грн на ремонт дворів. Зокрема, 5 млн грн передбачено на облаштування громадського простору на вул. Миколайчука, 18; 4,1 млн грн виділено на ремонт скверу «Кам'янка»; 0,5 млн грн передбачено на ремонт дитячих майданчиків.

Також на стадії проекту облаштування громадського простору «Озеро на Панча». Проект реалізовуватимуть у 2019 році.

Як повідомили у Сихівській районній адміністрації, на численні звернення мешканців, впродовж цього року на території району відбуватиметься багато робіт з капітального ремонту хідників біля будинків. Також заплановано роботи з облаштування громадського простору «Бульвар на Гашека». Вартість робіт — 5 млн 200 тис грн. заплановано облаштування громадського простору «Бульвар Зубрівська-Довженка». Загальна вартість — 8 млн грн. Роботи планують розпочати цього року.

У Личаківському районі цього року передбачено ремонт двору на вул. Китайська, 8. Вартість робіт становитиме 1 млн 359 тис грн; ремонт дворів на вул. Тракт Глинянський, 163 — вартість робіт 785 тис грн, і Тракт Глиняський, 165 — вартість робіт становить 1 млн грн.

Також передбачено ремонт скверу на вул. Заньковецькій вартістю 1 млн 200 тис грн. Заплановано провести благоустрій скверу на вул. Польова, 29.

У Франківському районі проведено роботи з капітального ремонту дороги і тротуарів прибудинкової території на вул. Перемиська, 9, 11 та Повстанська, 11. Вартість робіт — 1 млн 336 тис грн. Також цього року у Франківській районній адміністрації, відповідно до затверджених титульних списків з капітального ремонту доріг та тротуарів, заплановано відремонтувати 17 800 м2 доріг і тротуарів прибудинкових територій на суму 16 млн 990 тис грн.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

dailylviv.com

До теми

11:43 6 травня 2021 р.

Змінився графік руху чотирьох приміських поїздів зі Львова та Івано-Франківська, - Львівська залізниця

У зв’язку з технологічною потребою зазнає змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у сполученнях Львів – Ходорів, Івано-Франківськ – Ходорів, Івано-Франківськ – Коломия та Стоянів – Ківерці.

Рубрика: Ситуації

10:23 6 травня 2021 р.

Єгипет у травні закриває пляжі на тиждень

Уряд Єгипту прийняв рішення на два тижні закрити торгові центри, ресторани і магазини. Крім цього з 12 по 16 травня будуть закриті пляжі і парки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу