Найбільше посвідок на проживання в Польщі мають українці

17:07 18 травня 2021 р.

Українці - це найбільша група іноземців, яка має дійсні дозволи на тимчасове і постійне перебування у Польщі. На другому і третьому місцях - білоруси та німці

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv

Дійсні посвідки на проживання в Польщі мають понад 483 тисячі іноземців; найбільше - понад 265 тисяч - є громадянами України, Білорусі та Німеччини. Про це повідомив речник Управління у справах іноземців Якуб Дудзяк.

За даними Управління у справах іноземців, на сьогодні дійсні посвідки на проживання у Польщі мають 483,5 тисяч іноземців. Найбільшими групами є громадяни: України - 265,3 тисяч осіб, Білорусі - 31,5 тисяча осіб та Німеччини - 20 тисяч осіб.

На наступних місцях з погляду кількості опинилися громадяни: Росії – 12,7 тис. осіб, В’єтнаму – 10,6 тис., Індії – 10,4 тис., Грузії – 8,6 тис., Італії – 8,5 тис. та Китаю – 6,7 тис.

Абсолютна більшість іноземців маж дозволи на тимчасове проживання – це вже майже 300 тисяч осіб. Приблизно 85 тисяч іноземців маю посвідки на постійне перебування. Зареєстроване проживання у Польщі має теж 80 тис. громадян країн Європейського Союзу.

За словами Дудзяка, найчастіше у Польщі поселяються молоді особи – майже 275 тис. іноземців із дійсними дозволами на перебування – це особи у віці 20-39 років.

Найбільше іноземців вибирає для проживання Мазовєцьке, Малопольське, Великопольське та Нижньосілезьке воєводства, а найменше – Сьвєнтокшиське.

Нагадаємо, станом на кінець січня 2021 року дійсні дозволи на перебування у Польщі мали понад 244 тисячі громадян України. Тобто за три місяці число українців із посвідками на проживання збільшилося на понад 20 тисяч.

dailylviv.com

До теми

19:48 16 червня 2021 р.

Василя Петрика повезли у СІЗО. Він вважає це замовленням (відео)

Галицький суд обрав запобіжний захід відомому львівському архітектору та пам’яткоохоронцю, начальнику управління охорони об’єктів культурної спадщини області Василю Петрику.

Рубрика: Ситуації

12:58 16 червня 2021 р.

Ідеї цікавих презентів брату на день народження

Для кожної людини день народження близьких людей - це важлива подія, особливо якщо свято у рідного брата. Саме в цей день варто відкласти всі справи на потім і разом з ним відсвяткувати його день народження і, звичайно ж, вручити дійсно цікавий подарунок. і якщо ви поки не придумали, що саме йому подарувати, то можливо серед нашого списку ви зумієте знайти відповідний знак уваги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу