На вулиці Малоголосківській у Львові вимагають припинити забудову

10:00 29 червня 2018 р.


Фото: facebook.com/groups/govarta1

Мешканці вулиці Малоголосківської у Львові звертають увагу на порушення вимог закону посадовцями міської ради.

На сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook» опублікували в п’ятницю, 29 червня, звернення мешканців вулиці Малоголосківської у Львові, в якому розповіли про незаконну забудову району «Під Голоском», зокрема – вулиці Малоголосківської: «Звертаємо увагу усіх небайдужих громадян нашого міста на факт порушення вимог закону посадовими особами Львівської міської ради! В обхід сесії міської ради виконавчим комітетом ЛМР змінено цільове призначення ділянки з низькоповерхової забудови на високо поверхову. Поспіхом видано 11 містобудівних умов на проектування та будівництво висоток на території, не призначеній до такої забудови. Містобудівні умови видані з суттєво перевищеними показниками відсотковості забудови ділянки, а показники щільності населення перевищені майже вдвічі».

Відтак, мешканці вулиці Малоголосківської у Львові вимагають припинити будівництво незаконних об’єктів доти, поки їх дозвільна документація не буде приведена у відповідність до державних будівельних норм, включно з нормативною кількістю шкіл, дитячих садочків, спортивних майданчиків та громадських просторів, забезпечити транспорту розв'язку, відокремивши шляхи пересування пішоходів та важкої будівельної техніки, підняти й розширити тротуар вулиці Малоголосіквської й передбачити можливість залучення пайових внесків забудовників виключно для усунення допущених порушень та для розвитку цього мікрорайону. Подробиці – на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

09:06 15 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові водоканал возитиме воду водовозками. Перелік вулиць

Сьогодні ЛМКП «Львівводоканал» буде проводити ремонтні роботи на водомережах. Внаслідок планових робіт буде призупинено подачу води до частини вулиць міста. Роботи триватимуть 15 червня з 10.00 до 24.00 год.

Рубрика: Ситуації

20:53 14 червня 2021 р.

Оголошено переможця на посаду голови Львівської митниці

Державна митна служба оприлюднила результати конкурсів на посади керівників 14 регіональних митниць, які були оголошені у квітні цього року. Переможців обирали за результатами тестування та співбесіди. Переможцем на посаду начальника Львівської митниці визначено мешканця Києва Іллю Ніжнікова.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу