На вулиці Гашека у Львові розпочали роботи зі заміни водопроводів

13:30 10 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: google.com.ua

У міськраді запевнили: «На вулиці Гашека облаштують громадський простір – ЛМКП «Львівводоканал» розпочало роботи із заміни водопроводів».

Про це повідомили у вівторок, 10 липня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Проект громадського простору «Бульвар на Гашека» виготовило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2017 році. Оскільки переможець тендеру не подав усіх документів, тендер оголошено повторно. І 26 липня відбудеться розкриття пропозицій. З огляду на майбутні роботи з облаштування громадського простору на вулиці Гашека, ЛМКП «Львівводоканал» розпочало роботи із заміни водопроводу. Тут планують замінити близько 730 погонних метрів водопроводу діаметром 300 міліметрів та 250 погонних метрів водопроводу діаметром 200 міліметрів».

Головний інженер ЛМКП «Львівводоканал» Анатолій Шимоняк запевнив: «Це нормальна практика – замінювати старі мережі особливо там, де планують реконструкцію дорожнього покриття, або облаштовувати тротуари та газони. Це робимо задля того, щоб унеможливити аварії та порушення благоустрою у майбутньому. Роботи плануємо завершити до кінця місяця».

Натомість голова Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк розповіла: «Під час облаштування громадського простору на вул. Гашека заплановано встановлення тротуарної плитки ФЕМ, облаштування газонів та висадка зелених насаджень, заміна водопроводів, встановлення зовнішнього освітлення, встановлення лавок, урн та тенісного столика. Проект громадського простору «Бульвар на Гашека» – масштабний проект. Проект виготовило ЛКП «Інститут просторового розвитку» у 2017 році. Ми вже оголошували тендер на виконавця робіт, однак переможець тендеру не подав усіх документів, тому тендер оголошували повторно. 26 липня відбудеться розкриття пропозицій. Вартість робіт – приблизно п’ять мільйонів 200 тисяч гривень».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини