На ТЕЦ у Новому Роздолі відбулась оперативна нарада за участю прем’єр-міністра України

23:04 13 листопада 2019 р.

Сьогодні на ТЕЦ у Новому Роздолі відбулась оперативна нарада за участю прем’єр-міністра України, обласної та міської влади. До наради долучились також посадовці Львівської міської ради, які вже раніше виїжджали на це підприємство та вивчали ситуацію з готовністю мереж до нового опалювального сезону.

Про це повідомила заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Львівська міська рада готова допомогти тепловикам Нового Роздолу та Новояворівська у вирішенні питання подання опалення населенню. Сьогодні заступники міського голови Львова Геннадій Васьків та Ірина Маруняк, спільно з керівником ЛМКП «Львівтеплоенерго» Валентином Вольським, взяли участь в координаційній нараді щодо відновлення тепла у Новояворівську, яку провів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на території ТЕЦ. Також посадовці відвідали ТЕЦ у Новому Роздолі.

«Тут є представники зі Львова, які готові допомогти запустити системи», — сказав Олексій Гончарук під час зустрічі з колективом ТЕЦ у Новому Роздолі.

Під час зустрічі колектив підприємства наголосив на проблемі з виплатою зарплати та заборгованостями. Також працівники ТЕЦ повідомили, що, а 2−3 дні готові запустити воду в систему і дивитимуться, чи не буде поривів. Загалом на запуск системи знадобиться до 10 днів.

Відтак, обговорили можливість виплати зарплати працівникам ТЕЦ та переведення підприємства з приватної власності у державну — «Нафтогаз».

«Ми приїхали запропонувати таке рішення — віддати цей об’єкт в управління „Нафтогазу“. Це велика компанія, яка значно стабільніша, у якої точно не буде заборгованості по заробітних платах. Ми щойно були у Новояворівську. Там ситуація аналогічна. У вас трохи гірша, бо є проблеми з інфраструктурою. „Нафтогаз“ готовий завтра-післязавтра почати укладати з вами трудові договори. Ми намагались знайти найпростіше рішення», — сказав прем’єр-міністр України.

Нагадаємо, під час спілкування з працівниками ТЕЦ у Новояворівську прем’єр-міністр України наголосив на важливості переведення ТЕЦ у державну власність, погашенні заборгованості з виплати зарплати перед працівниками та відновленні роботи підприємства. Опісля наради у Новояворівську, відбувся візит у Новий Розділ. Зі слів Ірини Маруняк, ситуація з мережами у Новому Роздолі є гіршою, ніж у Новояворівську, відтак, фахівці «Львівтеплоенерго» готові надати допомогу.

Нагадаємо, раніше на доручення міського голови Львова заступниця з питань ЖКГ Ірина Маруняк спільно з фахівцями та юристами «Львівтеплоенерго» їздили в Новий Розділ, аби детальніше дослідити ситуацію та допомогти із запуском ТЕЦ, щоб місто могло розпочати опалювальний сезон.

У Новому Роздолі та Новояворівську виникла загроза зриву опалювального сезону через проблему з теплопостачальним підприємством. Внаслідок ситуації, що склалась, 60000 мешканців цих міст можуть залишитись без теплопостачання взимку.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу