На ТЕЦ-2 з України звозять ртутні лампи та батарейки, – член ГО

18:02 2 травня 2018 р.

Фото до новини

П’ять гектарів землі, які належить мешканцям села Сороки-Львівські й розташовані під ТЕЦ-2, Львівська міськрада незаконно передала ДТЕК «Західенерго». І тепер там можуть бути розміщені комплекси для спалювання сміття.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 2 травня, під час прес-конференції на тему: «Ймовірність екологічної катастрофи у Львові» (побудова механіко-біологічного комплексу зі сортування та переробки ТПВ, вул. Пластова, 13)», що відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив представник ініціативної групи сіл Муроване та Сороки-Львівські, які виступають проти будівництва сміттєпереробного у Львові на Пластовій,13, Тарас Бень.

Він нагадав, що першим договором, за яким ЛМР замовляла техніко-економічне обґрунтування будівництва сміттєкомплексу в харківського підприємства «Важпромавтоматика», був договір про спорудження сміттєпереробного комплексу в два етапи. Перша черга – це сміттєперероблення. А друга – спалювання.  

- Зараз ми обговорюємо першу чергу. Але ризик того, що Львівська міська рада в якийсь момент прийме рішення щодо спалювання сміття, є дуже великий. ДТЕК «Західенерго» зараз працює в напрямку розроблення технології спалювання сміття. Ми виявили їхній проект будівництва котлів, де передбачено спалювати вугілля та 15 відсотків твердих побутових відходів, - Тарас Бень наголошує, що тема спалювання сміття не закрита. 

Тарас Бень також каже, що новостворена Мурованська територіальна громада ініціювала звернення до суду та правоохоронних органів про незаконне рішення Львівської міської ради – віддати землю, що їй не належить, у приватні руки. 

Член виконавчої ради ГО «Відродження Знесіння» Михайло Крутяк повідомив, що на ТЕЦ-2 вже з усієї України на перероблення звозять ртутні лампи та батарейки. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів