На ремонт доріг Львівщини спрямували ще 31,1 млн. гривень

12:18 26 жовтня 2015 р.


Фото: versii.if.ua

Упродовж тижня, з 19 до 23 жовтня, з обласного бюджету профінансували видатків на 103,5 млн. гривень.

Найбільше коштів скеровано на дорожнє господарство – 31,1 млн. гривень, нп освіту – 33,9 млн. гривень та охорону здоров’я – 30,1 млн. гривень. Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Натомість на виплату заробітної плати працівникам обласних бюджетних установ спрямовано 60 мільйонів гривень, на виплату стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації – 1,1 млн. гривень, на надання одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області – 0,3 млн. гривень; на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,6 млн. гривень, медикаментів – 1,5 млн грн, продуктів  харчування – 0,4 млн. гривень, канцелярських та господарських товарів, послуг з обслуговування та ремонту обладнання – два мільйони гривень, на реконструкцію котельні Львівського обласного центру служби крові та коригування проектно-кошторисної документації – 1,2 млн. гривень, фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією та ремонтом доріг – 31,1 млн. гривень, проведення капітальних ремонтних робіт – 3,2 млн. гривень, на інші видатки – 2,1 млн. гривень. Про це повідомили сьогодні, 26 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

17:42 15 квітня 2021 р.

Земля горить під ногами військовослужбовців Росії біля кордону з Україною

Масштабні пожежі охопили кілька сіл у Воронезькій області Росії. Серед них суттєво постраждала і Маслівка, куди країна-агресор масово стягувала свою військову техніку.

Рубрика: Ситуації

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу