На площі Ринок у Львові вже облаштовують Інформаційно-практичний центр безпеки міста

17:17 9 вересня 2014 р.


Фото: Олександр Мазуренко / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, його планують відкрити в п’ятницю.

Як повідомили сьогодні, 9 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, на площі Ринок вже облаштовують Інформаційно-практичний центр безпеки міста, який планують відкрити в п’ятницю. В повідомленні також сказано:

«Інформаційно-практичний центр безпеки міста працюватиме щоденно, без вихідних, з 10.00 до 20.30 год. Окрім надання необхідної інформації, розповсюдження буклетів, флаєрів, у Центрі проводитимуть лекції, навчання, практичні заняття, майстер-класи.

Відтак, у Центрі будуть проводитись і практичні, і теоретичні заняття, спрямовані на вироблення навичок поведінки населення з метою запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій. Серед основних напрямків – надання першої медичної допомоги, основи самозахисту, основи військової справи, цивільна оборона. 

Теоретичний і практичний курси екстреної медицини, надання першої медичної допомоги будуть здійснюватись разом із Центром медицини катастроф, Мальтійською службою та Червоним хрестом. Практичний курс військової підготовки можна буде пройти на базі Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Планується, що у четвер та п’ятницю проводитимуться 4-годинні теоретичні курси, а в суботу – практичні заняття на полігоні.  Тренінги та інструктаж з основ самозахисту проводитимуть представники спортивних організацій, федерацій, шкіл. 

Інформаційно-практичний центр безпеки міста знаходитиметься на пл. Ринок. Участь у будь-яких заходах – лише за попередньою реєстрацією.

Зареєструватись на практичні та теоретичні заняття можна в Центрі на рецепції. Графіки заходів, які проводитиме Інформаційно-практичний центр безпеки міста буде повідомлено додатково». 

dailylviv.com

До теми

18:52 4 березня 2021 р.

Чернівчани можуть їхати до Києва потягами з Кам'янця-Подільського, Чорткова або Заліщиків

За рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призупинено продаж квитків до Чернівецької та Житомирської областей.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 березня 2021 р.

У Львові повідомили про замінування ЛОДА і СБУ

Повідомлення про замінування приміщень Львівської обласної державної адміністрації та Управління Служби безпеки України у Львівській області виявилось неправдивим.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу