На площі Ринок у Львові вже облаштовують Інформаційно-практичний центр безпеки міста

17:17 9 вересня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Олександр Мазуренко / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, його планують відкрити в п’ятницю.

Як повідомили сьогодні, 9 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, на площі Ринок вже облаштовують Інформаційно-практичний центр безпеки міста, який планують відкрити в п’ятницю. В повідомленні також сказано:

«Інформаційно-практичний центр безпеки міста працюватиме щоденно, без вихідних, з 10.00 до 20.30 год. Окрім надання необхідної інформації, розповсюдження буклетів, флаєрів, у Центрі проводитимуть лекції, навчання, практичні заняття, майстер-класи.

Відтак, у Центрі будуть проводитись і практичні, і теоретичні заняття, спрямовані на вироблення навичок поведінки населення з метою запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій. Серед основних напрямків – надання першої медичної допомоги, основи самозахисту, основи військової справи, цивільна оборона. 

Теоретичний і практичний курси екстреної медицини, надання першої медичної допомоги будуть здійснюватись разом із Центром медицини катастроф, Мальтійською службою та Червоним хрестом. Практичний курс військової підготовки можна буде пройти на базі Академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Планується, що у четвер та п’ятницю проводитимуться 4-годинні теоретичні курси, а в суботу – практичні заняття на полігоні.  Тренінги та інструктаж з основ самозахисту проводитимуть представники спортивних організацій, федерацій, шкіл. 

Інформаційно-практичний центр безпеки міста знаходитиметься на пл. Ринок. Участь у будь-яких заходах – лише за попередньою реєстрацією.

Зареєструватись на практичні та теоретичні заняття можна в Центрі на рецепції. Графіки заходів, які проводитиме Інформаційно-практичний центр безпеки міста буде повідомлено додатково». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини