На Одещині запроваджено безперервний комендантський час на 31 годину поспіль

16:02 7 травня 2022 р.

Фото до новини

Розпорядженням начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, на території міста Одеса і Одеської області запроваджено комендантську годину з 22 години 00 хвилин 8 травня 2022 року до 05 годин 00 хвилин 10 травня 2022 року.

Про це повідомило Оперативне командування "Південь"пише Dailylviv.com.

Заборонено перебування людей у зазначений період часу на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

9 травня буде зупинена робота залізничного вокзалу Одеси і автостанцій та автовокзалів, розташованих на території Одеси і Одеської області. 

Не працюватимуть приміські та міжміські автобусні маршрути на території Одеської області.

У місті Одеса буде забезпечено чергування рухомого складу. 

КП «Одесміськелектротранс» на основних маршрутах міста.

Переміщення пішки, громадським і особистим транспортом – обмежується і дозволяється лише за наявності документів, що засвідчують необхідність такого переміщення (скерування на лікування, посвідчення про відрядження, посвідчення працівника підприємства безперервного циклу тощо).

Без змін в місті Одеса та Одеській області  працюватимуть підприємства та організації критичної інфраструктури – швидка допомога, ДСНС, тощо. 

Лікарні та аптеки працюють в штатному режимі.

Забороняється робота та відвідування ринків, закладів громадського харчування, кафе, ресторанів, торгівельно-розважальних закладів, парків відпочинку, спортивних закладів, магазинів, торгових точок та АЗС.

Дозволяється проведення весняних польових робіт, вигул та випас домашніх тварин та худоби (за наявності не більше трьох супроводжуючих людей), а також дозволено переміщення для забезпечення заходів щодо забезпечення їжею та лікування тварин.

Проведення запланованих поховань та пов’язаних з ними ритуальних заходів дозволяється за наявності мінімально необхідної кількості присутніх (близькі родичі та друзі).

Вигул собак дозволяється поблизу будинку, не віддаляючись від місця проживання, з максимально коротким часом прогулянки. При собі мати документи, що засвідчують особу.  

Одеська обласна військова адміністрація звертається з проханням до одеситів та мешканців області з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх. 

Росія має намір 9 травня оголосити повноцінну війну, - Шмигаль

Російські окупанти здійснили ракетний удар по Одеському району, - начальник ООВА (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів