На Львівщину не прибув жоден евакуаційний потяг з людьми, які постраждали через підрив Каховської ГЕС

22:29 7 червня 2023 р.

Фото до новини

Станом на зараз у Херсонській області підтоплені 29 населених пунктів. За ніч вода в обласному центрі піднялася на 1 метр,

Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

Фахівці прогнозують, що ситуація може погіршитися, але люди не хочуть евакуйовуватися і готові залишитися просто неба – з надією, що рівень води спаде. 

"Щоб підтримати місцевих, завтра відправимо з нашої області вантажівку з допомогою. 

У Херсонській області гостро стоїть питання питної води, отримуємо повідомлення, що дехто навіть почав на цьому спекулювати, відтак, ми передамо 700 комплектів засобів для очищення води. Крім того, відправимо 10 теплових гармат, за допомогою яких люди зможуть швидко осушити приміщення, де вода зійде. 

У Львівській області напоготові усі служби та прихистки, але наразі в нашу область не прибув ще жоден евакуаційний потяг з людьми, які постраждали через підрив Каховської ГЕС, лише декілька сімей приїхали своїм транспортом. 

Якщо мій допис читають люди, які живуть у постраждалих районах і вагаються, чи їм є куди їхати, знайте, що Львівщина готова надати вам дах над головою, їжу, одяг, психологічну та іншу допомогу. Для цього, коли прибудете у нашу область, дзвоніть за номером 112 або звертайтесь до наших волонтерів на Головному залізничному вокзалі у Львові (впізнати їх можна за голубими жилетами). Ми разом. Ми все здолаємо",- зазначив Козицький.

На Львівщину прибули перші евакуйовані мешканці Херсонщини: як їхали

У Львові повідомили, скільки можуть прийняти людей зі зони затоплення Каховської ГЕС

Команда Домівки врятованих тварин рятуватиме звірів на Херсонщині: оголосили збір

Садовий скликає евакуаційну комісію через підрив Каховської ГЕС

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів