У Львові повідомили, скільки можуть прийняти людей зі зони затоплення Каховської ГЕС

18:18 6 червня 2023 р.

Фото до новини

У Львівській міській раді напрацювали алгоритм прийому українців, яких можуть евакуйовувати з підтоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС населених пунктів.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

Водночас, кожен може звернутися в Міський центр підтримки вимушено переміщених людей, що діє у Львові на вул. Костя Левицького, 67, та отримати всі необхідні консультації. На цьому під час брифінгу наголосив голова міської евакуаційної комісії Євген Бойко.

«Зранку міський голова провів міську евакуаційну комісію, де визначили низку основних завдань щодо готовності міста прийняти вимушено переміщених осіб з півдня нашої країни. Тому станом на зараз маємо чітко напрацьований алгоритм роботи міста в разі необхідності прийому тієї кількості людей, яка до нас приїде. Станом на зараз ми ще не отримували жодної офіційної інформації про те, що до нас будуть прибувати автобуси чи евакуаційні поїзди, але ми готові.

Будемо поселяти людей і в модульних містечках літнього типу – на вул. Пулюя, на Сихові та у Стрийському парку. Також готові розгортати ліжкомісця і в закладах освіти та профтехосвіти. Ми мали у Львові досвід одночасного проживання понад 250 тисяч людей, в нас було розгорнуто понад 500 прихистків у міських інституціях, тому ми максимально готові в будь-який час активізувати свої можливості. Ми активно спілкуємося з волонтерами з Херсона, з Дніпра, і розуміємо ситуацію, яка є», - розповів на брифінгу Євген Бойко, голова міської евакуаційної комісії.

Водночас він нагадав, що у Львові на вул. Костя Левицького, 67 діє Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб, де щодня фахівці консультують та надають необхідну допомогу. «Сюди може звернутися людина, яка потребує помешкання, і фахівці центру дадуть відповіді на всі запитання, скерують у пункт тимчасового перебування, який буде комфортним для цих людей», - додав посадовець.

Міський центр підтримки вимушено переміщених осіб діє у Львові на вул. Костя Левицького, 67. Контакти: +38 050 555 44 61, centrsp@gmail.com.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів