На Львівщині знову застрягли на кордоні автомобілі
18:05 2 січня 2017 р.
Найбільше водіїв стоять у черзі в пункті пропуску «Рава-Руська» – 200.
Натомість у пункті пропуску «Краковець» застрягли сьогодні, 2 січня, о 18.00 у черзі 150 автомобілів (на додатковій смузі – 150), стільки ж стояли пункті пропуску «Шегині», у пункті пропуску «Грушів» – 115, у пункті пропуску «Угринів» – 80, а в пункті пропуску «Смільниця» – 40. Про це повідомили на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook».
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook