На Львівщині змії покусали ще трьох людей

09:48 1 липня 2014 р.

Фото до новини


Фото: zelene.net

Про це повідомляє у вівторок департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

Департамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації повідомляє сьогодні, 1 липня, що в суботу о 16.35 до реанімаційного відділення Сколівської центральної районної лікарні було госпіталізовано Вадима К., 2003 року народження, жителя м. Сколе, який під час прогулянки на дитячій площадці отримав укус змії в стопу лівої ноги. Потерпілого, після надання необхідної медичної допомоги, було переведено для подальшого лікування до реанімаційного відділення комунального закладу Львівської обласної ради «Західно-Український спеціалізований дитячий медичний центр». Стан потерпілого на 6.00 1 липня – важкий стабільний.

А в неділю о 22.50 до реанімаційного відділення Сколівської центральної районної лікарні було госпіталізовано Марію П., 1942 року народження, жительку с. Тернавка Сколівського району, яка під час збирання ягід в лісі отримала укус змії в кисть правої руки.  Стан потерпілої на 6.00 1 липня – середньої важкості стабільний.

Натомість у чора о 16.45 до реанімаційного відділення Сколівської центральної районної лікарні було госпіталізовано Едуарда К., 1979 року народження, жителя смт. Славське Сколівського району, який під час збирання грибів в лісі отримав укус змії в ліву гомілку. Стан потерпілого на 6.00 1 липня – середньої важкості.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів