На Львівщині завершили прийом заявок на конкурс молодіжних проектів

14:00 7 лютого 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині завершився прийом заявок на конкурс молодіжних проектів, організатором якого є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Про це повідомили в п’ятницю, 7 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що загалом подали 116 конкурсних пропозицій від 71 молодіжної громадської організації та організацій, які працюють з молоддю. Найбільше пропозицій подали у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді – 47 заявка; 17 пропозицій у напрямку здорового та безпечного способу життя; 24 – у сфері неформальної освіти; 20 проектів щодо утвердження громадянської свідомості й активної громадянської позиції, а один – у сфері забезпечення міжнародного молодіжного співробітництва; сім – у сфері створення умов з метою працевлаштування молоді. Загальна сума поданих конкурсних пропозицій – 6 543 040 гривень.

На першому засіданні конкурсної комісії буде прийнято рішення щодо участі у другому етапі конкурсу – відкритому захисті, де представники інститутів громадянського суспільства презентуватимуть подані проекти. Обсяг фінансової підтримки одного проекту від департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА становитиме до 40 тисяч гривень, що становить не більше 85% загальної вартості кошторису.
Решту 15% має забезпечити організація, що подала заявку. Загальний бюджет конкурсу – 1 000 000 гривень.

Як інформував «Щоденний Львів», на конкурс пам’яті Магомаєва у Трускавці витратять 100 тисяч гривень.

dailylviv.com

До теми

14:34 25 листопада 2020 р.

Половина внутрішньо переміщених осіб-пільговиків з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму живуть під Росією

Станом на 24 листопада кількість зареєстрованих в Україні внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму становить 1 млн 458 тис. 737 осіб.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу