На Львівщині вже завершили підготовку військових п’ятої черги часткової мобілізації

18:18 11 червня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Мобілізовані пройшли в 184-му Навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного бойове злагодження у складі екіпажів і розрахунків, а зараз триває їх відправка у військові частини Збройних Сил України.

У 184-му Навчальному центрі Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного завершилася чергова підготовка військовослужбовців, призваних під час п’ятої черги часткової мобілізації. Військовослужбовці пройшли бойове злагодження у складі екіпажів та розрахунків, а зараз триває відправка мобілізованих у військові частини Збройних Сил України.

Військовослужбовців, які перебували на території МЦМБ, автобуси привозять у містечко «Базове» у селі Старичі. Саме тут формуються команди на відправку, кожен військовослужбовець на дорогу отримує сухпайок, у якому є каші, м’ясні консерви, кава та чай.

Після цього у складі організованих груп бійці від’їжджають автобусами на залізничний вокзал у місто Львів. Заступник начальника 184-го Навчального центру Академії сухопутних військ по роботі з особовим складом – начальник відділу особового складу підполковник Володимир Безбородов – повідомив: «У відповідності до програм підготовки військовослужбовців понад трьох з половиною тисяч чоловік пройшли вишкіл за майже ста спеціальностями. Відзначаю високий моральний дух та психологічну готовність військовослужбовців до служби.  Зараз особовий склад відбирають представники військових частин. І у подальшому наші вихованці будуть продовжувати бойове злагодження вже у складі своїх штатних підрозділі»в.

Призваний з міста Знам’янка Кіровоградської області старший солдат Євген Савельєв впевнений, що час навчання пройшов недаремно. І тепер він готовий до виконання своїх посадових обов’язків та керувати відділенням. Він також повідомив:

«Заняття були дуже насиченими і тривали щодня, їх не проводили лише сьогодні – у день відправки до військових частин. Нам дали дуже грунтовні теоретичні знання, а найголовніше – надзвичайно багато практики: стрільб із різноманітної стрілецької зброї та озброєння БМП і БТР.

Під час строкової служби у мене такого не було, хоча я і обіймав посаду старшого стрільця. Окрім того, я отримав дуже багато знань із тактики. А особливо цінним є те, що передали їх нам інструктори, які мають реальних бойовий досвід.

Доброволець Богдан, який переселився із Харківської області на Полтавщину, також вважає, що фізично та морально готовий до служби. Він також розповів: «Багато стріляли, вчилися обладнувати і утримувати позиції на блок-постах, багато працювали на техніці. Нині мене розподілили в одну із військових частин у Сумах, де буду проходити службу за набутою у Центрі спеціальністю механіка. Звичайно, ще чимало чого доведеться навчитися, але вважаю, що набуті тут знання мені обов’язково знадобляться».

Його товариш – солдат Олександр Огородніков – переконаний, що не помилився зі своїм вибором, і пішов до війська добровольцем. Він також розповів: «Пам’ятаю заняття із тактики, особливо із використанням техніки. Довелося спішуватися на ходу із БТРів та БМП. Незабутніми були також враження після так званої «обкатки танками». Дякую інструкторам за добру організацію не лише навчання, але й побуту та харчування.

Вже майже тиждень у 184-му Навчальному центрі перебувають офіцери з усієї України, які відбирають мобілізованих для подальшого проходження служби у своїх військових частинах.

Натомість представник однієї із військових частин, старший лейтенант Володимир Кловський, повідомив: «Ми набирали командирів відділень, механіків-водіїв, саперів, кухарів тощо, вони вже підготовлені спеціалісти, і ми їх призначатимемо на посади, на які вони відібрані за фахом. У подальшому в нас вони проходитимуть бойове злагодження у складі підрозділів нашої частини».

Навчання мобілізованих у 184-му Навчальному центрі Академії сухопутних військ тривало понад місяць. Військовослужбовці отримали знання з загальновійськових предметів, таких як інженерна, розвідувальна та військово-медична підготовка, пройшли підготовку за фахом, та бойове злагодження у складі екіпажів і розрахунків.

Збройні Сили України поповняться підготовленими фахівцями механізованих та танкових військ, високомобільних десантних військ, військової розвідки та спецпризначення, протиповітряної оборони, фахівців ракетних військ та самохідної і причіпної артилерії, водіїв та механіків-водіїв, а також фахівців оперативного, тилового та технічного забезпечення. Про це повідомили сьогодні, 11 червня, на сайті львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу