На Львівщині затримали 95 підозрілих осіб, - заступник начальника ГУ Нацполіції області

22:17 2 березня 2022 р.

Фото до новини

Нацполіція у Львівській області продовжує працювати в посиленому режимі. У нічний час до патрулювання залучаються більше тисячі працівників поліції.

Про це повідомив заступник начальника головного управління Національної поліції у Львівській області Дмитро Міхалець.

До Національної поліції області щоденно надходять повідомлення про підозрілих осіб. Порівняно з періодом мирного часу, їхня кількість зросла в рази.

«В середньому на добу ми отримуємо 10 200 повідомлень. До воєнного періоду цей показник сягав 1500 тисячі. Підозрілих осіб ми перевіряємо на постійній основі. Станом на зараз близько 95 осіб вже затримали. Спільно з працівниками СБУ ми проводимо рейди. Нам надають інформацію небайдужі громадяни. Ми швидко ідентифікуємо людину, звідки вона прибула та з якою метою», - резюмував Дмитро Міхалець.

Він також повідомив, що у Львівській області від початку воєнних дій надійшло 318 повідомлень про так звані мітки, які також опрацьовують правоохоронні органи.

Станом на зараз у Львові розгорнули 13 блокпостів та ще 8 в області. Однак їхню кількість саме в місті сьогодні вирішили збільшити. Усе для того, аби повністю взяти під контроль в’їзд та виїзд громадян за його межі.

«Звертаюсь до громад, до тих населених пунктів, де самовільно встановили блокпости: будь ласка, не займайтесь самодіяльністю. Наших сил вистачає, аби забезпечити безпеку в місті та області. На блокпости будуть надалі залучатися представники територіальної оборони. Тому краще усі свої добрі наміри спрямувати до патрулювання біля об’єктів критичної інфраструктури, адже це куди ефективніше. Вже під час таких патрулювань можна помітити підозрілих осіб та викликати поліцію», - наголосив Дмитро Міхалець.

Алгоритм дій простий. Спершу вам необхідно звернутися в райдержадміністрацію чи територіальну громаду та подати свою кандидатуру на патрулювання. Адміністрація надає готові списки у Поліцію, де усіх, хто зголосився розподілятимуть по тих чи інших об’єктах.

Російські диверсанти намагаються проникнути в силові підрозділи або органи влади

У Львові затримали диверсантів

У поліцію Львівщини надходить багато повідомлень про підозрілих осіб та позначення для ймовірного наведення ракетних ударів

У полон здався розвідувальний взвод з Росії

Кульки і сумки на вулиці, магнітоли на дорозі, підозрілі особи: більше 1000 звернень в поліцію

У Львові на гарячому зловили диверсанта, який малював мітки: що з ним зробили (відео)

УВАГА! Диверсанти Росії використовують автомобільну техніку Нацгвардії та уніформу ЗСУ

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів