На Львівщині застрелили козулю європейську. Вбивство оцінили в 32 тис грн

19:55 10 грудня 2021 р.

У селі Новошичі Дрогобицького району в мисливських польових угіддях Дрогобицької районної організації УТМР виявлено застрелену самку козулі європейської.

Про факт порушення вимог природоохоронного законодавства в Державну екологічну інспекцію у Львівській області повідомив громадський інспектор з охорони довкілля, який невідкладно викликав на місце події слідчо-оперативну група Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області, пише Dailylviv.com.

Спеціаліст інспекції у ході проведеного позапланового заходу державного нагляду (контролю) з’ясував, що на  місці події також перебували троє мисливців, які  полювали на хутрового звіра поруч із місцем виявлення мертвої тварини.

Згідно з їхніми поясненнями, мисливці категорично заперечили свою причетність до незаконного відстрілу козулі. При перевірці документів мисливців (передбачених статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», зокрема - картки на право відстрілу хутрового звіра), в одного із них в картці була відсутня дата та місце полювання (обхід, населений пункт). На порушника правил полювання складено протокол за ч.1ст. 85 Кодексу України про адміністративні порушення.

Слідчо-оперативна група Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області на місці вчинення правопорушення не з’ясувала обставини та не встановила порушників, що спричинили загибель тварини.

Для проведення відповідних досліджень труп тварини під розписку передано користувачу мисливських угідь.

Інспекція нарахувала шкоду, заподіяну державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства (зокрема, в частині охорони тваринного світу), у розмірі 32000грн.

Матеріали позапланового заходу державного нагляду (контролю) в порядку статті 214 КПК скеровано у Дрогобицький ВП ГУНП у Львівській області.

Щороку в Карпатах вбивають 40-50 ведмедів: жоден браконьєр за 2017-2020 роки не покараний

У Карпатах вбивають червонокнижних тварин для утвердження високого соціального статусу

У Львові відчинила двері Домівка врятованих тварин

У Львові поліція розслідує жорстоке поводження з 20 тваринами

Бізнес на диких тваринах: у Львові розповіли, що з цим робити

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу