На Львівщині забезпечено роботою лише 32% в’язнів

09:55 28 жовтня 2015 р.


Фото: racurs.ua

Прокуратура вимагає усунути порушення законодавства при залученні засуджених до праці в установах виконання покарань.

«За результатами проведених перевірок, органами прокуратури Львівської області виявлено порушення вимог закону щодо залучення та оплати праці засуджених в установах виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також поінформували:

«Так, встановлено, що адміністраціями виправних колоній не створено умов, які б дали можливість засудженим до позбавлення волі реалізувати своє право займатися суспільно корисною оплачуваною працею. Зокрема, цьогоріч роботою забезпечено лише 339 осіб, тобто 32% в’язнів, середня заробітна плата яких становила близько 400 гривень. При цьому, не повною мірою залучено до праці засуджених, які мають виконавчі листи, у тому числі, щодо сплати аліментів на неповнолітніх дітей.

Також виявлені факти організації роботи на виробництві в окремих установах виконання покарань з порушенням техніки безпеки і виробничої санітарії, коли засудженим не надавались необхідні засоби індивідуального захисту, спеціальний одяг, взуття тощо. Крім цього, при працевлаштуванні в’язнів на підприємства та майстерні виправних колоній не у всіх випадках проводились попередні та періодичні профілактичні медичні огляди із залученням працівників закладів охорони здоров’я. На усунення зазначених порушень законодавства та недопущення їх у подальшому прокуратурою області внесено вказівку керівництву УДПтС України у Львівській області». 

dailylviv.com

До теми

17:42 15 квітня 2021 р.

Земля горить під ногами військовослужбовців Росії біля кордону з Україною

Масштабні пожежі охопили кілька сіл у Воронезькій області Росії. Серед них суттєво постраждала і Маслівка, куди країна-агресор масово стягувала свою військову техніку.

Рубрика: Ситуації

13:14 15 квітня 2021 р.

Зсув ґрунту у Львові: Ензим вирубав дерева та не влаштував тимчасових кріплень, - мерія

Пошкодження хідника на вул. Личаківській сталося через будівельні роботи, які проводить ПрАТ «Компанія Ензим». Зараз компанія розробляє заходи для укріплення схилу та унеможливлення наступних зсувів, після чого пошкоджений хідник і огорожа будуть відновлені.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу