На Львівщині вишколюють воїнів-резервістів

00:00 6 вересня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У 184-му Навчальному центрі львівської Національної академії сухопутних військ тривають активні навчання понад тисячі військовослужбовців оперативного резерву Збройних Сил України.

Про це повідомили 5 вересня у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли: «Метою зборів є засвоєння військовослужбовцями нового та вдосконалення вже отриманого раніше досвіду. До програми занять входять як основні (вогнева, тактична, та медична підготовка), так і особливі для кожної військової спеціальності дисципліни».

Сорокарічний Андрій Донець з Київщини запевнив: «Заняття не проходять для нас даремно.  Велика кількість практичних занять на полігоні дає свої результати. За ці дні ми освіжили свої вміння у поводженні зі зброєю, навчилися новим тактичним та медичним прийомам».

«Серед іншого, важливою є психологічна готовність резервістів до ведення бойових дій. Задля підготовки до роботи в умовах стресового навантаження сьогодні вони проходили смугу психологічної підготовки, яка включає у себе відпрацювання тактичного переміщення по полю бою, подолання природних і штучних перешкод, ведення вогню по умовному супротивнику, зачистку та захоплення ключових точок», – поінформували також у військовій академії.

«Начальник циклової комісії психологічної підготовки, підполковник Сергій Гончаров, зазначив: «Проходження смуги – важливий досвід, який обов’язково стане в нагоді у випадку реального бою. Група завжди має діяти як єдине ціле. Від цього залежить не лише успіх виконання поставленого завдання, а й життя людей. Ми навчаємо їх діяти злагоджено за будь-яких стресових ситуацій. Не зважаючи на різницю у віці та досвіді, результати чудові – зі завданнями групи впоралися впевнено. Навіть якщо в декого виникали певні труднощі, їх легко долали завдяки злагодженій співпраці, — підсумував офіцер».

Про це повідомили 5 вересня, у львівській Національній академії сухопутних військ.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу