На Львівщині вишколюють воїнів-резервістів

00:00 6 вересня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У 184-му Навчальному центрі львівської Національної академії сухопутних військ тривають активні навчання понад тисячі військовослужбовців оперативного резерву Збройних Сил України.

Про це повідомили 5 вересня у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також розповіли: «Метою зборів є засвоєння військовослужбовцями нового та вдосконалення вже отриманого раніше досвіду. До програми занять входять як основні (вогнева, тактична, та медична підготовка), так і особливі для кожної військової спеціальності дисципліни».

Сорокарічний Андрій Донець з Київщини запевнив: «Заняття не проходять для нас даремно.  Велика кількість практичних занять на полігоні дає свої результати. За ці дні ми освіжили свої вміння у поводженні зі зброєю, навчилися новим тактичним та медичним прийомам».

«Серед іншого, важливою є психологічна готовність резервістів до ведення бойових дій. Задля підготовки до роботи в умовах стресового навантаження сьогодні вони проходили смугу психологічної підготовки, яка включає у себе відпрацювання тактичного переміщення по полю бою, подолання природних і штучних перешкод, ведення вогню по умовному супротивнику, зачистку та захоплення ключових точок», – поінформували також у військовій академії.

«Начальник циклової комісії психологічної підготовки, підполковник Сергій Гончаров, зазначив: «Проходження смуги – важливий досвід, який обов’язково стане в нагоді у випадку реального бою. Група завжди має діяти як єдине ціле. Від цього залежить не лише успіх виконання поставленого завдання, а й життя людей. Ми навчаємо їх діяти злагоджено за будь-яких стресових ситуацій. Не зважаючи на різницю у віці та досвіді, результати чудові – зі завданнями групи впоралися впевнено. Навіть якщо в декого виникали певні труднощі, їх легко долали завдяки злагодженій співпраці, — підсумував офіцер».

Про це повідомили 5 вересня, у львівській Національній академії сухопутних військ.

dailylviv.com

До теми

13:36 2 грудня 2020 р.

Львів святкуватиме Різдво у новому форматі

Цьогоріч Різдво у Львові буде відбуватись в адаптованому до карантинних норм форматі. Як зазначив під час брифінгу заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, місто відмовиться від проведення великих заходів, проте новорічну ялинку, шопку та Дідух буде встановлено.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу