На Львівщині вакантні 5647 робочих місць

11:30 20 лютого 2020 р.


Фото: loda.gov.ua_

У січні 2020 року за сприяння служби зайнятості на Львівщині шукали роботу 17,7 тисячі безробітних – на 1,7 тисячі більше, ніж в аналогічному періоді торік.

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що найбільша частка вільної робочої сили зосереджена у Львові – 21%. Ще стільки ж складають жителі Самбірщини, Стрийщини, Старосамбірщини та Жидачівщини.

Серед тих, хто визнані безробітними, 16,6% складають ті, хто відноситься до законодавців, вищих державних службовців, керівників і менеджерів, 15,3% – робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування і машин, 14,2% – колишні працівники сфери торгівлі, 13,2% – фахівці, 12,2 % – кваліфіковані робітники з інструментом, 12,0% – професіонали. Решта – представники найпростіших професій, технічні службовці та кваліфіковані робітники сільського господарства.

На кінець січня в області було 15,2 тисячі безробітних. 56,2% із них –  жінки, а 34,5 % – молодь віком до 35 років.
Кількість вільних робочих місць, заявлених працедавцями, становила 11,8 тисячі одиниць. Станом на 1 лютого, актуальними залишалися 5647 вакансій, у тому числі 3954 – для робітників, 1308 – для службовців, 385 – для тих, хто не має професії та спеціальної підготовки.

У січні за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 2,7 тисячі жителів області, з них 1,5 тисячі або 55,5% повернулися у трудові колективи до набуття статусу безробітного. На нові робочі місця завдяки дії механізму компенсації працедавцям витрат у розмірі єдиного соціального внеску у звітному періоді працевлаштовано 20 безробітних.

Як інформував «ЩЛ», 20 січня Львівській облдержадміністрації повідомили, що, станом на 1 січня 2020 року, роботу шукали на Львівщині з допомогою фахівців обласної служби зайнятості 14 тисяч безробітних.

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу