На Львівщині – 4841 тисяча вакансій

17:45 20 січня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: loda.gov.ua

Соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалися 160 тисячі людей.

У Львівській облдержадміністрації повідомили в понеділок, 20 січня, що, станом на 1 січня 2020 року, роботу шукали на Львівщині з допомогою фахівців обласної служби зайнятості 14 тисяч безробітних. 57,1% із них – жінки, 35,4 % – молодь віком до 35 років, 59,1% здобули вищу освіту, 30,3% – професійно-технічну, решта – 10,5% – були обмежені в можливостях працевлаштування внаслідок наявності лише середньої освіти, відсутності необхідних професійних умінь, навичок, а також досвіду роботи.

На початку цього року база вільних робочих місць і вакантних посад налічувала 4841 пропозицію працевлаштування. У середньому на кожну вакансію в області претендували троє безробітних.

Найбільш гостра конкуренція – 14 кандидатів на одну вакансію – спостерігається серед тих, хто в минулому обіймав посади вищих державних службовців, керівників і менеджерів. Складно знайти роботу й кваліфікованим працівникам сільського та лісового господарства: на одне вільне місце праці у цій сфері претендувало 11 безробітних».

69,7% вакансій – це варіанти працевлаштування для робітників, 22,2% – для службовців, і тільки 8,1% – для осіб без професії та спеціальної підготовки. Середній розмір заробітної плати у вакансіях на кінець 2019 року становив 7,6 тисячі гривень.

Найбільше – 79,5% – пропозицій роботи задекларовано із зарплатою, розмір якої коливався від мінімальної до середньої в регіоні. 10,8% вакансій – із мінімальною заробітною платою, 9,7% – із заробітком, вищим за середньообласний рівень.

Торік соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалися 160 тисячі людей, із яких 44,8 тисячі мали статус безробітного. Службі зайнятості вдалося забезпечити роботою 48,1 тисячі жителів Львівщини, у тому числі – 15,7 тисячі безробітних, 219 клієнтів служби зайнятості поповнили лави підприємців-початківців, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власного бізнесу.

Ще 4,4 тисячі жителів Львівської області охоплено тимчасовою зайнятістю, а 7,9 тисячі людей – професійним навчанням, перенавчанням або підвищенням кваліфікації. Рівень працевлаштування після закінчення навчання становив 95,6%.

Як інформував «Щоденний Львів», трудові мігранти переказали до України $9,7 мільярда.

dailylviv.com

До теми

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

13:43 29 листопада 2021 р.

У Львові створили кризовий центр реагування на надзвичайні ситуації

Заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний відвідав Львівський університет безпеки життєдіяльності. На базі навчального закладу облаштовують кризовий центр або ж Центр управління моніторингу та координації сил, залучені під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу