На Львівщині – 4841 тисяча вакансій

17:45 20 січня 2020 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: loda.gov.ua

Соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалися 160 тисячі людей.

У Львівській облдержадміністрації повідомили в понеділок, 20 січня, що, станом на 1 січня 2020 року, роботу шукали на Львівщині з допомогою фахівців обласної служби зайнятості 14 тисяч безробітних. 57,1% із них – жінки, 35,4 % – молодь віком до 35 років, 59,1% здобули вищу освіту, 30,3% – професійно-технічну, решта – 10,5% – були обмежені в можливостях працевлаштування внаслідок наявності лише середньої освіти, відсутності необхідних професійних умінь, навичок, а також досвіду роботи.

На початку цього року база вільних робочих місць і вакантних посад налічувала 4841 пропозицію працевлаштування. У середньому на кожну вакансію в області претендували троє безробітних.

Найбільш гостра конкуренція – 14 кандидатів на одну вакансію – спостерігається серед тих, хто в минулому обіймав посади вищих державних службовців, керівників і менеджерів. Складно знайти роботу й кваліфікованим працівникам сільського та лісового господарства: на одне вільне місце праці у цій сфері претендувало 11 безробітних».

69,7% вакансій – це варіанти працевлаштування для робітників, 22,2% – для службовців, і тільки 8,1% – для осіб без професії та спеціальної підготовки. Середній розмір заробітної плати у вакансіях на кінець 2019 року становив 7,6 тисячі гривень.

Найбільше – 79,5% – пропозицій роботи задекларовано із зарплатою, розмір якої коливався від мінімальної до середньої в регіоні. 10,8% вакансій – із мінімальною заробітною платою, 9,7% – із заробітком, вищим за середньообласний рівень.

Торік соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалися 160 тисячі людей, із яких 44,8 тисячі мали статус безробітного. Службі зайнятості вдалося забезпечити роботою 48,1 тисячі жителів Львівщини, у тому числі – 15,7 тисячі безробітних, 219 клієнтів служби зайнятості поповнили лави підприємців-початківців, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для започаткування власного бізнесу.

Ще 4,4 тисячі жителів Львівської області охоплено тимчасовою зайнятістю, а 7,9 тисячі людей – професійним навчанням, перенавчанням або підвищенням кваліфікації. Рівень працевлаштування після закінчення навчання становив 95,6%.

Як інформував «Щоденний Львів», трудові мігранти переказали до України $9,7 мільярда.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу