На Львівщині укріплюють русло й береги ріки Магура

09:20 24 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «На Львівщині завершують руслорегулюючі та берегоукріплювальні роботи на ріці Магура».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На території Задільської сільської ради Сколівського району Львівської області завершується реалізація природоохоронного заходу, який спрямований на відновлення сприятливого гідрологічного режиму та екологічного стану русла ріки Магура для захисту від підтоплення житлових будинків та присадибних ділянок на території Задільської сільської ради. Наразі вже розчистили русло ріки Магура протяжністю 300 метрів. Також здійснили берегоукріплення річки та виконали захист від зсуву ґрунту. Руслорегулюючі та берегоукріплювальні роботи хдійснили за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища».

dailylviv.com

До теми

21:44 17 травня 2021 р.

Щоб продовжити вулицю Вернадського, ЛМР має купити землю в зятя Дубневича

Зять голови Солонківської ОТГ Богдана Дубневича Тарас Колодій став новим власником земельної ділянки площею майже 1,9 га, через яку планується будівництво продовження львівської вулиці Вернадського, що мала б з'єднати Сихів з «Ареною Львів» і вул. Стрийською.

Рубрика: Ситуації

12:32 17 травня 2021 р.

Сьогодні три тролейбусні маршрути у Львові не курсуватимуть з 20.00 і до кінця дня

Сьогодні, 17 травня, у зв’язку з поточним ремонтом асфальтобетонного покриття на вул. Шота Руставелі, тролейбусні маршрути №24, №25 та №31 тимчасово не курсуватимуть з 20.00 год і до кінця дня.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу