На Львівщині тренуються військові сапери

18:20 11 липня 2016 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

В інженерному полку на Львівщині основна увага приділяється питанням розмінування місцевості, мінним загородженням поблизу блокпостів, відбиття нападів на блокпост з боку диверсійно-розвідувальних груп ворога, а також проведення інженерної розвідки місцевості.

«В інженерному полку на Львівщині тривають заняття з бойової підготовки під час яких досвідчені воїни-сапери, які виконували бойові завдання в районі проведення АТО на сході України, передають досвід військовослужбовцям – повідомили сьогодні, 11 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли подробиці:

«На заняттях основна увага приділяється питанням розмінування місцевості, мінним загородженням поблизу блокпостів, відбиття нападів на блокпост з боку диверсійно-розвідувальних груп ворога, а також проведення інженерної розвідки місцевості. На одному із навчальних місць військовослужбовці інженерної військової частини відточували майстерність у розмінуванні місцевості.

Для більш ефективного виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів до складу інженерно-саперного відділення залучено кінологічний розрахунок із собакою. За легендою занятт,я інженерно-саперна група отримала завдання розмінувати ділянку місцевості на підступах до покинутого блокпосту та утримати його до підходу основних сил, зокрема, за допомогою мінно-вибухових загороджень.

На іншому навчальному місці особовий склад підрозділу відпрацьовував питання пов’язані із розмінуванням дороги за допомогою інженерно-розвідувальної машини ІРМ-2. Слід відзначити, що керівники занять на навчальних місцях постійно звертали увагу особового складу на правильність роботи саперів під час виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів різними методами».

dailylviv.com

До теми

15:23 8 березня 2021 р.

Вантаж з крану розчавив працівника з України в Польщі: знайшли причину

За офіційною інформацією, причиною трагічної загибелі 30-річного українського працівника на підприємстві поблизу міста Ополє стало недотримання правил безпеки праці.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу