На Львівщині створюють ортофотоплани місцевостей

10:00 8 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині розпочали за допомогою найновітнішого аерофотолідарного комплексу «Leica TerrainMapper», який є єдиним не лише в Україні, а й в країнах Східної Європи та СНД, оцифровування місцевостей.

Про це повідомили в п’ятницю, 8 листопада, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли: «Виконавцем «пілотних» робіт є ДП «Державне аерогеодезичне підприємство». Зроблено ще один крок на шляху до земельної реформи – закладено фундамент Національної інфраструктури просторових даних».

«Ці процеси є підґрунтям великої діджиталізії та переформатування всіх геопросторових даних на єдину високоточну основу. Цифрова топографічна база даних матиме велике практичне значення для зрошувань земель, ефективної інвентаризації земель, лісів, проєктування доріг», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Високоточне лазерне сканування з точністю до п’ятьох сантиметрів дозволить прогнозувати вірогідні зони затоплень Створена база даних забезпечить актуальну і точну інформацію, яка здешевить реєстрацію земельних ділянок у Держгеокадастрі та сприятиме виправленню помилок у ньому. Отримані результати стануть основою для створення першої в Україні цифрової топографічної бази даних, фундаментом для створення Національної інфраструктури просторових даних та невіддільною складовою великого проєкту «Держава в смартфоні», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

11:48 15 листопада 2019 р.

У Львові впав із восьмого поверху недобудови чоловік

24-річний чоловік впав п’ятницю, 15 листопада, близько 03.20 із восьмого поверху недобудови нбіля будинків №№145-147 на вулиці Тракт Глинянський в Личаківському районі Львова.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 6