На Львівщині вже розпочався тиждень безпеки дорожнього руху (оновлено)

17:00 9 листопада 2015 р.


Фото: b24.te.ua

Правоохоронці вже традиційно проведуть профілактичні уроки.

«З 9 до 15 листопада на Львівщині відбудуться заходи у рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху. Правоохоронці вже традиційно проведуть профілактичні уроки із правил безпеки на дорозі у школах та дитсадках, влаштують для малечі цікаві конкурси й вікторини. Аби допомогти постраждалим у результаті ДТП, правоохоронці також візьмуть участь у акції «Здай кров – врятуй життя», – повідомили сьогодні, 9 листопада, в прес-службі (відділ управління превентивної діяльності) Львівського обласного управління Національної поліції, де невдовзі поінформували також:

«Основна мета акції, яка стартувала 9 листопада – нагадати усім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватись правилдорожньої безпеки. Впродовж тижня на території областіправоохоронці проводитимуть наукові та практичні конференції,круглі столи, а також профілактичні акції, присвячені безпецідорожнього руху.

Окрім того, акція має за мету впровадження приорітетних принципів: людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека є найвищими соціальними цінностями; влада має здійснювати ефективний захист життя своїх громадян, постійно дбати про їх здоров’я і безпеку, створюючи для цього відповідні умови та атмосферу; статистика щодо стану та причин дорожньо-транспортного травматизму має бути достовірною і відкритою для всіх зацікавлених осіб; інститути громадянського суспільства повинні брати активну участь у формуванні та реалізації державної політики, зокрема в галузі безпекидорожнього руху; міста створені для людей, а не для автомобілів, тому в умовах міськоїінфраструктури пішоходи та велосипедисти повинні відчувати себе безпечно ікомфортно; люди з особливими потребами повинні мати безперешкодний та безпечний доступ до об’єктів соціально-культурної інфраструктури. Також у рамках тижня безпеки дорожнього руху правохоронці   для автомобільних перевізників, а фахівці Національної поліції, Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті, закладів охорони здоров’я, страхових компаній, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування проведуть семінари, співбесіди, наради та круглі столи».

dailylviv.com

До теми

22:04 8 травня 2021 р.

Поїздки в ЄС: названо терміни запуску COVID-паспортів

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляйен назвала терміни запуску системи сертифікатів про вакцинацію від коронавірусної інфекції. Система може заробити в Євросоюзі вже в червні.

Рубрика: Ситуації

21:39 8 травня 2021 р.

70 ретроавтомобілів проїхали Львівщиною 140 кілометрів (фото, відео)

70 автомобілів, яким більше 30 років, проїхали дорогами Львівщини. Протяжність маршруту 140 кілометрів. На ретропробіг з'їхалися екіпажі не лише з Львіщини, але й інших областей України, зокрема, Волині, Рівненщини, Київщини, Тернопільщини та Івано-Франківщини.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу