На Львівщині реалізовуватимуть навчально-ґрантову програму

10:45 4 лютого 2020 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині реалізовуватимуть навчально-ґрантову програму «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ».

Про це повідомили у вівторок, 4 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що департамент соціального захисту населення ЛОДА в партнерстві з благодійною організацією «Львівська освітня фундація» та благодійним фондом «Майбутнє для громади» розпочне 6 лютого навчально-ґрантову програму «Громада для сім’ї: створення соціальних послуг в ОТГ» для громад Львівської області. Мета програми – забезпечення громади інструментами, що необхідні при створенні конкретної соціальної послуги для мешканців громади (сімей, дітей, літніх людей).

Програма передбачає сім навчальних модулів для ініціативної групи представників державного і недержавного сектору ОТГ упродовж шести місяців, у рамках якого учасники пройдуть тренінги у сфері соціального захисту та розвитку соціальних послуг; отримають консультаційну підтримку у розвитку конкретної соціальної послуги, якої громаді не вистачає; отримають змогу розробити та реалізувати проект створення конкретної соціальної послуги та взяти участь у конкурсі проектних заявок на отримання гранту до 100 тисяч гривень на втілення ідеї. Перші ознайомчі зустрічі в громадах відбудуться 6 лютого у Рудківській та Новокалинівській ОТГ.

На них запрошуються голови ОТГ, члени координаційних рад з питань втілення реформи деінституціалізації в ОТГ, фахівці соціальної роботи, директори центрів надання соціальних послуг, священники, представники структурних підрозділів соціального захисту, освіти, культури, місцевих громадських організацій. Під час ознайомчих зустрічей учасники матимуть змогу дізнатись про зміст програми, умови участі, про новий Закон України «Про соціальні послуги» та реформу деінституціалізації.

Як інформував «ЩЛ», управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради оголосило конкурс на фінансову підтримку громадських організацій.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу