На Львівщині прикордонники і військові проходять вишкіл за стандартами НАТО(відео)

20:23 13 листопада 2020 р.

Спільні навчання підрозділу Державної прикордонної служби України та 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського Збройних Сил України розпочались на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Про це інформує Держприкордонслужба.

За повідомленням, участь у  цих навчаннях є черговим кроком системної роботи Департаменту персоналу адміністрації Держприкордонслужби України з нарощування спроможностей у підготовці особового складу. Крім особового складу ПКШР ШКВАЛ, до тренувань за стандартами НАТО залучають також офіцерів  регіональних управлінь Держприкордонслужби, прикордонних загонів, а також професорсько-викладацький склад Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

До 26 грудня учасники навчань пройдуть складний курс підготовки за стандартами НАТО, починаючи від індивідуальної підготовки, закінчуючи комплексним тренуванням в складі батальйону та бригади.

Заходи об'єднаної підготовки дають можливість здійснювати підготовку складових сил безпеки і оборони за єдиним замислом і планом до виконання завдань із захисту держави.

Проведення таких навчань дозволяє Державній прикордонній службі України набувати визначених спроможностей спільно зі Збройними Силами України та в подальшому якісно організовувати взаємодію й бути взаємосумісними у ході проведення операцій та спеціальних дій.

 «Об’єднана багатонаціональна тренувальна група – Україна» ( Joint Multinational Training Group – Ukraine) – це один з елементів практичної допомоги Україні від країн-партнерів, які є членами Північноатлантичного альянсу. Діяльність групи полягає в підготовці підрозділів сил безпеки та оборони України відповідно до стандартів та принципів НАТО.


Відео:

dailylviv.com

До теми

20:58 20 вересня 2021 р.

У 2023 році українців перепишуть по-новому

У 2023 році в Україні відбудеться офіційний перепис населення. Востаннє його проводили ще у 2001 році. Мінцифри наразі розробляє проект, завдяки якому процес відбудеться максимально технологічно.

Рубрика: Ситуації

13:31 20 вересня 2021 р.

На Львівщині попередили про особливий режим упродовж двох днів

З 29 до 30 вересня 2021 року координаційна група Антитерористичного центру при управлінні Служби безпеки України у Львівській області проведе планові антитерористичні та контрдиверсійні навчання.

Рубрика: Ситуації

12:16 20 вересня 2021 р.

На Зубрі будують багатоповерхівку, яку заборонив суд, і затоплюють автодорогу водою з котловану (відео)

На початку вересня Львівський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення Солонківської сільської ради про затвердження детального плану території в межах вул. Богдана Хмельницького в селі Зубра. Але незаконне будівництво триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу