На Львівщині натрапили цього року на 1148 вибухонебезпечних предметів

10:05 22 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДСНС в інтернет-мережі «Facebook»

В обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України закликають не торкатися залишеного учасниками Другої світової війни.

«З початку року на території Львівської області виявлено 1148 вибухонебезпечних предметів, 2540 набоїв та 42 підривника повідомили сьогодні, 22 жовтня, у Львівському обласному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України, де також закликають:

«Тому, якщо ви натрапили на вибухонебезпечний предмет, категорично забороняється: торкатися предмету і пересувати його; користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух); заливати його рідинами, засипати грунтом або чимось його накривати;  торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини отруйні та чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання. При виявленні вибухонебезпечного предмету телефонуйте 101 або 102».

Про це повідомили сьогодні, 22 жовтня, на сторінці Львівського обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів