На Львівщині найбільша заборгованість із виплатою субсидій

14:00 6 лютого 2020 р.


Фото: rp.gov.ua

Заборгованість із виплатою субсидій зафіксували у 19 областях України.

Про це повідомили в четвер, 6 лютого, в Рахунковій палаті, де також розповіли, що «в 19 областях, станом на 1 січня 2020 року, за наданими пільгами і житловими субсидіями була кредиторська заборгованість у сумі 14,6 млн. гривень.

Голова Рахункової палати Валерій Пацкан зазначив: «Комусь така сума в масштабах всієї країни здаватиметься не значною. Але є загроза, що ця заборгованість не буде погашена. А це допомога тим, хто сьогодні не в змозі самостійно оплатити комунальні послуги через чималі тарифи».

За словами Валерія Пацкана, найбільша заборгованість на Львівщині – 7,2 млн. гривень, Дніпропетровщині – 4,9 млн. гривень, Київщині – 0,6 млн. гривень та Запоріжжі - 0,5 млн гривень.  Голова Рахункової палати пояснив, що ризики непогашення заборгованості за наданими пільгами і житловими субсидіями у цьому році зумовлені тим, що у законі про Державний бюджет на 2020 рік надання цієї субвенції місцевим бюджетам не передбачено. Валерій Пацкан зауважив, що у 2019 році на виконання фактичних зобов’язань місцевих бюджетів з надання пільг і житлових субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг з державного бюджету надано субвенцію у сумі 21,6 млрд. гривень, або 99,9% плану на рік.

Як інформував «ЩЛ», гірники на Львівщині отримали за грудень 34% зарплати, – ЛОДА

dailylviv.com

До теми

21:11 27 листопада 2020 р.

У Снопківському парку ремонтують водогін

За інформацією ЛМКП «Львівводоканал», сьогодні розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки магістрального водопроводу від вулиці Зеленої до вулиці Липова Алея, у межах Снопківського парку. Вартість робіт — близько 3 млн грн.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу