На Львівщині досі не відновили централізоване водопостачання у місті Бориславі

11:10 27 квітня 2015 р.


Фото: zbruc.eu

У департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА повідомили сьогодні, 27 квітня: «Подача води до споживачів здійснюється з локальних водозаборів та шляхом підвозу води автоцистернами від КП «Трускавецьводоканал», КП «Еко-Місто».

У департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 27 квітня:

«20 квітня у місті Бориславі внаслідок поломки водяного насоса на водонасосній станції «Рибник» КП «Бориславводоканал» тимчасово без централізованого водопостачання залишилися близько 13 тис. чоловік населення. Основний насос перебуває на ремонті з 7 квітня.

Подача води до споживачів здійснюється з локальних водозаборів та шляхом підвозу води автоцистернами від КП «Трускавецьводоканал», КП «Еко-Місто». Протягом 26 квітня підвезено 24 кубічних метрів питної води. Станом на шосту годину ранку 27 квітня централізоване водопостачання абонентів не відновлено».

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу