На Львівщині до 8 листопада триватимуть профілактичні заходи «Канікули»

14:40 28 жовтня 2015 р.


Фото: times.cv.ua

Міліціонери виявляють дітей віком до 16-ти років, котрі перебувають на вулиці без супроводу дорослих та вчиняють адміністративні чи кримінальні правопорушення.

«Міліція Львівщини нагадує: під час канікул за дітьми потрібно доглядати ретельніше.

Цей висновок вкотре підтвердився під час проведення загальнодержавних профілактичних заходів «Канікули», що тривають від 26 жовтня до 8 листопада», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, у Львівському обласному управлінні МВС, де також поінформували:

Під час заходів працівники міліції виявляють дітей віком до 16-ти років, котрі перебувають на вулиці без супроводу дорослих та вчиняють адміністративні чи кримінальні правопорушення, а також перевіряють розважальні заклади та заклади громадського харчування. Особливу увагу правоохоронці приділяють правопорушенням, які пов’язані з продажем неповнолітнім підакцизних товарів – тютюну та алкоголю.

Винні у таких правопорушеннях, а це у першу чергу продавці та власники торгівельних закладів, притягуватимуться до відповідальності – аж до припинення діяльності торгівельних об’єктів. Відповідно, працівники міліції виявлятимуть дітей, котрі розпивають спирт неабо перебувають у стані алкогольного сп’яніння, а також займаються жебрацтвом.

Батьки або особи, на котрих покладені обов’язки по вихованню та догляду за дітьми, також будуть притягнуті до відповідальності у випадку невиконання ними цих обов’язків. У випадку, коли встановити місце проживання дитини або відповідальних осіб за догляд за нею одразу не є можливим, на цей період часу дитина будевлаштова на до соціально-реабілітаційного центру.

Як свідчить статистика, у період канікул зростає кількість правопорушень, скоєних дітьми, а також кількість дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх. Це пов’язано з тим, що діти не відвідують школи, маютьменше обов’язків та більше вільного часу, тому частіше залишаються без догляду дорослих.

У зв’язку з цим працівники міліції Львівщини нагадують батькам: приділяйте більше уваги своїм дітям, знаходьте час на спілкування з ними. Ви повинні знати те, з ким спілкується ваша дитина, чи не з’явились у неї шкідливі звички ітаке інше.

Пам’ятайте – лише спілкуючись з дитиною, пояснюючи їй правила поведінки, розповідаючи про небезпечні наслідки порушення закону, ви можете вберегти її від неприємностей. А ви знаєте, де зараз ваша дитина?».

Про це повідомили сьогодні, 28 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

16:12 28 вересня 2020 р.

Іноземцям дозволено в'їжджати в Україну

З понеділка іноземним громадянам дозволено в'їзд в Україну. Норма в постанові Кабінету Міністрів України №641 про заборону в'їзду іноземців на територію України до 00:00 28 вересня припинила свою дію, - пояснив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Рубрика: Ситуації

14:18 28 вересня 2020 р.

У Львові загорівся маршрутний автобус "Електрон"

28 вересня о 12:17 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про горіння автобуса. Пожежа виникла в м. Львові на вул. Величковського, 2 в маршрутному автобусі "Електрон".

Рубрика: Ситуації

14:08 28 вересня 2020 р.

Завтра без води буде два райони Львова. Перелік вулиць

У зв'язку з проведенням робіт з реконструкції дороги на вул. Т. Шевченка, завтра, 29 вересня, з 09.00 до 20.00 год буде припинено подання води в Залізничний і Франківський райони. За трьома адресами працюватимуть водовозки.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу