На Львівщині до 8 листопада триватимуть профілактичні заходи «Канікули»

14:40 28 жовтня 2015 р.


Фото: times.cv.ua

Міліціонери виявляють дітей віком до 16-ти років, котрі перебувають на вулиці без супроводу дорослих та вчиняють адміністративні чи кримінальні правопорушення.

«Міліція Львівщини нагадує: під час канікул за дітьми потрібно доглядати ретельніше.

Цей висновок вкотре підтвердився під час проведення загальнодержавних профілактичних заходів «Канікули», що тривають від 26 жовтня до 8 листопада», – повідомили сьогодні, 28 жовтня, у Львівському обласному управлінні МВС, де також поінформували:

Під час заходів працівники міліції виявляють дітей віком до 16-ти років, котрі перебувають на вулиці без супроводу дорослих та вчиняють адміністративні чи кримінальні правопорушення, а також перевіряють розважальні заклади та заклади громадського харчування. Особливу увагу правоохоронці приділяють правопорушенням, які пов’язані з продажем неповнолітнім підакцизних товарів – тютюну та алкоголю.

Винні у таких правопорушеннях, а це у першу чергу продавці та власники торгівельних закладів, притягуватимуться до відповідальності – аж до припинення діяльності торгівельних об’єктів. Відповідно, працівники міліції виявлятимуть дітей, котрі розпивають спирт неабо перебувають у стані алкогольного сп’яніння, а також займаються жебрацтвом.

Батьки або особи, на котрих покладені обов’язки по вихованню та догляду за дітьми, також будуть притягнуті до відповідальності у випадку невиконання ними цих обов’язків. У випадку, коли встановити місце проживання дитини або відповідальних осіб за догляд за нею одразу не є можливим, на цей період часу дитина будевлаштова на до соціально-реабілітаційного центру.

Як свідчить статистика, у період канікул зростає кількість правопорушень, скоєних дітьми, а також кількість дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх. Це пов’язано з тим, що діти не відвідують школи, маютьменше обов’язків та більше вільного часу, тому частіше залишаються без догляду дорослих.

У зв’язку з цим працівники міліції Львівщини нагадують батькам: приділяйте більше уваги своїм дітям, знаходьте час на спілкування з ними. Ви повинні знати те, з ким спілкується ваша дитина, чи не з’явились у неї шкідливі звички ітаке інше.

Пам’ятайте – лише спілкуючись з дитиною, пояснюючи їй правила поведінки, розповідаючи про небезпечні наслідки порушення закону, ви можете вберегти її від неприємностей. А ви знаєте, де зараз ваша дитина?».

Про це повідомили сьогодні, 28 жовтня, в прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) Львівського обласного управління МВС.

dailylviv.com

До теми

20:00 16 квітня 2021 р.

Карантин у Львові продовжили ще на два тижні

Карантин у Львові продовжили ще на 2 тижні, однак – із низкою часткових послаблень. Так, за умови дотримання обмежень, уже з понеділка відновлять роботу непродуктові ринки і початкові класи шкіл, запрацюють літні майданчики та тераси закладів громадського харчування. Порушників одразу ж каратимуть закриттям.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу