На дорозі Львів-Пустомити-Меденичі перекрито рух автотранспорту

11:58 16 листопада 2016 р.


Фото: lv.ukravtodor.gov.ua

На ділянці від початку села Сокільники до Пустомитів пропускатимуть лише пасажирський транспорт та аварійні служби.

Служба автомобільних доріг у Львівській області попередила, що відсьогодні, 16 листопада буде перекрито рух автотранспорту в зв’язку з початком проведення ремонтних робіт на автомобільній дорозі Т-14-16 Львів-Пустомити-Меденичі на ділянці 8+020-17+050 км (від початку села Сокільники до Пустомитів). Виняток – лише для пасажирського транспорту та аварійних служб. Об’їзд буде здійснюватись за маршрутами:

1) село Сокільники (автодорога С141223 Сокільники – «Західний обхід Львова») – Солонка (автодорога «Західний обхід Львова») – Липники (автодорога М-06 Київ-Чоп) – Поршна (автодорога С141238 Поршна-Липники) – Пустомити (автодорога С141205 Пустомити-Поршна) та у зворотному напрямку;

2) село Сокільники (автодорога С 141223 Сокільники – «Західний обхід Львова») - Холодновідка (автодорога «Західний обхід Львова») – Зимна Вода (автодорога М-11 Львів-Шегині) – село Оброшино (автодорога Н-13 Львів-Самбір-Ужгород) – Пустомити (автодорога С141208 Пустомити-Оброшино) та в зворотному напрямку.

Для жителів села Наварія об’їзд буде здійснюватися за маршрутами: 1) Наварія –Малечковичі – Солонка (автодорога С141215 Наварія-Милятичі) – Львів (М-06 Київ-Чоп); 2) Наварія – Годовиця (автодорога Оброшине-Наварія) – Басівка (а//д Скнилів-Басівка) - Львів;

Орієнтовний термін завершення робіт - до 31 грудня, а виконуватиме їх підрядна організація ТзОВ «ОНУР». Проведення робіт та зміни в організацію дорожнього руху погоджені з Національною поліцією.

Про це повідомили на сайті Служби автомобільних доріг у Львівській області, де також можна ознайомитися з тимчасовими схемами організації дорожнього руху на дорозі Львів-Пустомити-Меденичі.

dailylviv.com

До теми

14:13 5 серпня 2021 р.

У Львові щоночі рятують взятих на смерть: починають на залізничному вокзалі (відео)

Два-три десятки людей-церковних активістів шукають і збирають безпритульних наркоманів та алкоголіків, пропонуючи їм знайти порятунок від залежностей у реабілітаційних центрах.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу