На дорогах Львова побільшає безпеки

15:15 9 липня 2018 р.


Фото: kmu.gov.ua

Україна та Європейський інвестиційний банк підписали угоду на 75 мільйонів євро для підвищення безпеки на українських дорогах.

Про це повідомили в понеділок, 9 липня, на «Урядовому порталі», де також розповіли: «На полях Саміту Україна – ЄС, який відбувається у Брюсселі, підписано фінансову угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) в рамках проекту «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України». ЄІБ надає мільйонів євро, які отримають п'ять найбільших міст України (Дніпро, Київ, Львів, Одеса та Харків). З української сторони угоду підписала віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, зі сторони ЄС – віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазиль Гудак».

«Проектом «Підвищення безпеки автомобільних доріг в містах України» передбачено здійснення заходів, які спрямовані на зниження рівня смертності, травматизму на вулицях міст, зменшення кількості ДТП, створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху, підвищення комфорту пересування містом для пасажирів громадського транспорту, пішоходів, велосипедистів, водіїв, здійснення заходів, спрямованих на ліквідацію місць концентрації ДТП та ділянок з підвищеною аварійністю, усунення системних проблем і прогалин у забезпеченні безпеки дорожнього руху в Україні. Ці інвестиції також стимулюватимуть перехід до більш екологічно чистої системи громадського транспорту та сприятимуть економічному зростанню України», – доповнили на «Урядовому порталі».

Більше подробиць – на його сайті.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу