На час холодів у Львові діятимуть пункти обігріву бездомних

14:30 31 грудня 2015 р.

Центр обліку і нічного перебування бездомних громадян на вулиці Кирилівській, 3а у Львові

Центр обліку і нічного перебування бездомних громадян на вулиці Кирилівській, 3а у Львові
Фото: vk.com/wall-25140816_1633

Тих, хто не мають де сховатися від морозу, очікують на вулицях Кирилівській і Тихій.

«У зв’язку із похолоданням у місті діють пункти обігріву для потребуючих», – повідомили сьогодні, 31 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«У приміщенні Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб працює пункт денного обігріву бездомних. Окрім цього, ще один пункт обігріву розміщено в центральні частині міста у приміщенні ЛКП «Княже місто» на вулиці Тихій, 5.

Людина, яка не має де жити, може прийти в Центр обліку та нічного перебування бездомних вулиці Кирилівській, 3а переночувати, отримати теплий чай та їжу. Зазвичай бездомні не залишаються у Центрі обліку на день.

Враховуючи це, працівники центру вживають заходів, щоб забезпечити можливість перебування в теплі безхатченків також впродовж дня. Виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту Ігор Кобрин розповів:

«Пункт денного обігріву бездомних городян розміщено в приміщення Центру обліку і нічного перебування бездомних на вулиці Кирилівській, 3а (другий поверх), і з настанням холодів безхатченки зможуть безперешкодно тут погрітись. Окрім обігріву вони матимуть можливість попити чай, а також проконсультуватись з соцпрацівником Центру. В приміщення Центру є можливість розмістити 55 безхатченків. Окрім цього ще один пункт, де можна погрітись у холоди, розташовано в центральній частині міста - в приміщені ЛКП «Княже місто», що на вулиці Тихій, 5». 

Нагадаємо, що Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці». Зокрема: веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав. Контакти Центру обліку та нічного перебування бездомних: вулиця Кирилівська, 3а, телефон: 2331479, 2331049».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини