Мобільні групи чиновників відвідають на Львівщині боржників ЄСВ

17:45 29 серпня 2018 р.


Фото: lv.sfs.gov.ua

В обласному управлінні ДФС у Львівській області попередили: «Незабаром до боржників по сплаті єдиного внеску завітають в гості мобільні групи представників органів виконавчої влади Львівщини».

Про це повідомили в середу, 29 серпня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Сьогодні в адмінбудинку Головного управління ДФС у Львівській області відбулась зустріч за «круглим столом» представників трьох органів виконавчої влади Львівщини – Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області т Головного управління ДФС у Львівській області. Метою зустрічі стало обговорення шляхів покращення заходів з погашення заборгованості по єдиному соціальному внеску та податкових боргів по платежах до місцевого бюджету з метою їх повної та своєчасної сплати. Найбільшу увагу, на думку присутніх, враховуючи значні суми боргів, слід приділити стягненню заборгованості з підприємств вугільної промисловості».

«На сьогодні вона становить 300 мільйонів гривень або 64 відсотки від загальної суми боргу по області. Для вирішення цього питання необхідно покращити співпрацю з управлінням державної виконавчої служби. Крім цього, представники фіскальної служби області запропонували за результатами аналізу діяльності економічно активних підприємств з значними сумами боргів по єдиному внеску надавати інформацію для їх відпрацювання державній виконавчій службі (далі – ДВС) для стягнення заборгованості в Пенсійний фонд України», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Водночас, обговорили стан наповнення місцевого бюджету завдяки спільним заходам з органами ДВС по відпрацюванню підприємств-боржників державної та комунальної форми власності та фізичних осіб, які займають левову частку в загальній сумі боргу до місцевого бюджету. За результатами заходу фахівці служб визначили спільні дії з метою виявлення резервів для скорочення заборгованості та наповнення бюджету. Серед них учасники «круглого столу» запропонували такий дієвий захід, як створення мобільних груп по відпрацюванню фізичних осіб-підприємців, які заборгували значні суми єдиного соціального внеску, громадян-боржників щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного та транспортного податків. Незабаром такі групи у складі працівників Національної поліції, Пенсійного фонду та ДВС завітають в гості до боржників. Наступна зустріч за «круглим столом» відбудеться за участю платників податків-боржників», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу