Мобілізація «мажорних» і недоторканних ухилянтів на курортах заходу України (відео)

11:29 9 грудня 2023 р.

Фото до новини

Представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) завітали з повістками в оздоровчо-рекреаційний комплекс "Косино", що в селі Косонь Берегівського району.


Про це інформує Закарпаття онлайн, пише DailyLviv.com.

Як зазначають, після спортзалів Ужгорода, Мукачева і Хуста працівники ТЦК завітали на курорт "Косино".

Останній нарівні з готельно-ресторанним комплексом "Золота Гора" під Ужгородом, санаторієм "Деренівська Купіль" в с.Нижнє Солотвино та курортом "Воєводино" в с.Тур'я Пасіка Ужгородського району називалися читачами місцевих сайтів і користувачами закарпатського сегменту соціальних мереж найбільшими прихистками "мажорних"  і недоторканних "ухилянтів" з різних регіонів України.

Як видно з відео, люди в камуфляжних і чорних одностроях і з автоматами кинули на в'їзді до закладу шиповану стрічку для примусової зупинки автомобілів і швидко пройшли вглиб території.

Як коментують в соцмережах, йдеться про комплекс мобілізаційних заходів, що його протягом двох попередніх днів працівники ТЦК та СП здійснювали в спорткомплексах і фітнес-центрах Ужгорода, а також Мукачева і Хуста, де відвідувачам, начебто, вручали повістки до військкоматів.

Читайте також: У спортивних і фітнесклубах Львова вручають повістки

Що цікаво, власником оздоровчо-рекреаційного комплексу "Косино" є депутат Закарпатської обласної ради VІIІ скликання від політичної партії "Слуга народу" Олексій Іванчо, якому, зокрема, сьогодні серед інших дякував за підтримку голова Закарпатської ОВА і очільник Закарпатської обласної організації політичної партії "Слуга народу" Віктор Микита.

Тому багато хто на Закарпатті сумнівається в дієвості цих заходів, вважаючи їх театральними і відволікаючими, а не спрямованими на реальний результат - мобілізацію до лав ЗСУ мажорних і здорових "ухилянтів", що сповна насолоджуються життям у зазначених закладах.

За заявою працівників комплексу, туди увірвалися десятки людей у ​​балаклавах та військовій формі, які загрожували автоматами жінкам, вигнали на вулицю всіх відвідувачів, а після прохання директора показати документи проти нього застосували силу.

Нагадаємо, що Верховна Рада розгляне спеціальний законопроєкт, в якому будуть новації щодо мобілізації добровільної і примусової.

Читайте також: Працівники ТЦК зможуть зупиняти людей на вулиці для вручення повісток, перевіряти документи, вести аудіо і відеозаписи

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів