Місцеві бюджети на Львівщині отримали 69,2 млн. гривень субвенції на виплату допомог

15:45 23 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У Львівській ОДА запевнили: «З державного бюджету надійшло та перераховано місцевим бюджетам 69,2 млн. гривень другого траншу субвенції на виплату всіх видів державних допомог».

Про це повідомили в четвер, 23 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «3,7 млн. гривень перерахували департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації на реалізацію комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівщини, з них 1,5 млн. гривень – хворим нефрологічного профілю, 1,6 млн. гривень – хворим на важкі форми артриту. Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій населення області спрямували з обласного бюджету 0,4 млн. гривень».

«Іще 0,1 млн. гривень субвенції перераховано службі у справах дітей облдержадміністрації. Кошти скерували з державного бюджету на виплату державної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:45 12 травня 2021 р.

У селян на Львівщині забрали 19 га пасовища і перепродали одній людині

Біля головного управління Держгеокадастру у області пікетували люди із села Великі Передримихи. Вони вимагали, аби їм повернули пасовище, де вони випасають худобу. Ця територія має площу 19 гектарів.

Рубрика: Ситуації

15:53 12 травня 2021 р.

Галицькі митники розповіли про найпопулярніші контрабандні товари

Упродовж січня - квітня 2021 року підрозділи митниці виявили й припинили 809 порушень митних правил загальною вартістю предметів правопорушень 37,3 млн грн. Окрім того, до правоохоронних органів митниця надіслала 64 повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину.

Рубрика: Ситуації

15:41 12 травня 2021 р.

Leopolis Jazz Fest: організатори повідомили про безпрецедентні правила карантинної безпеки

Цьогорічний фестиваль Leopolis Jazz Fest стане першою великою концертною подією, яка пройде в Україні з початку пандемії. Проведення Leopolis Jazz Fest з дотриманням карантинних норм стане стартом відновлення культурного та економічного життя для країни, прикладом для інших концертних організаторів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу