Містобудівна рада погодила детальний план забудови на вул. Вороного, 4

23:23 5 травня 2020 р.

Фото до новини

Містобудівна рада розглянула та затвердила проект детального плану, що передбачає будівництво готелю на місці ділянки за адресою: вул. Вороного, 4.


Про це інформує пресслужба ЛМР.

За словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, надалі детальний план буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

«Ще до карантину ми провели громадські слухання щодо нового детального плану території на вулиці Вороного. Також громада надсилала свої пропозиції щодо цього об’єкту. Проектанти врахували зауваження і виставили проект на містобудівну раду Так, містобудівна рада розглянула його та погодила із врахуванням певних рекомендацій. Вже незабаром цей детальний план буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради», — зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Нагадаємо, раніше архітектурне бюро АБМК представило концепцію нової будівлі на вул. Вороного, 4. Концепція передбачає будівництво дворівневого підземного паркінгу на понад 70 місць, а також громадського простору на даху будівлі зі сквером, дитячим майданчиком, літнім театром, мистецькою галереєю та соціальним коворкінгом.

Додамо, заради готелю на Вороного з детального плану цієї території (ДПТ) вилучили Пасаж Міколяша.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини