Містобудівна рада погодила детальний план забудови на вул. Вороного, 4

23:23 5 травня 2020 р.

  • 2

Містобудівна рада розглянула та затвердила проект детального плану, що передбачає будівництво готелю на місці ділянки за адресою: вул. Вороного, 4.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

За словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, надалі детальний план буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради.

«Ще до карантину ми провели громадські слухання щодо нового детального плану території на вулиці Вороного. Також громада надсилала свої пропозиції щодо цього об’єкту. Проектанти врахували зауваження і виставили проект на містобудівну раду Так, містобудівна рада розглянула його та погодила із врахуванням певних рекомендацій. Вже незабаром цей детальний план буде винесено на розгляд сесії Львівської міської ради», — зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Нагадаємо, раніше архітектурне бюро АБМК представило концепцію нової будівлі на вул. Вороного, 4. Концепція передбачає будівництво дворівневого підземного паркінгу на понад 70 місць, а також громадського простору на даху будівлі зі сквером, дитячим майданчиком, літнім театром, мистецькою галереєю та соціальним коворкінгом.

Додамо, заради готелю на Вороного з детального плану цієї території (ДПТ) вилучили Пасаж Міколяша.


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(2)

666

13:35 06 травня 2020 р.

Відповісти

... щось не сказано , де планують розмістити (куди перемістити) ті ємності для збору побутового сміття , яке утворюють мешканці навколишніх будинків в процесі своєї життєдіяльності ... а ота "життєдіяльність" там конкретно буяє ... це , безумовно, така собі "проза життя "... але ...

Тінь

21:37 06 травня 2020 р.

Відповісти

Де-де ... На даху і забирати будуть гвинтокрилом ... Так що там пан упіймає облизня у майбутньому ...

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації