Міський голова Львова запевнив: «На Цитаделі жодного житла не буде»

17:30 19 червня 2018 р.

Вулиця Грабовського

Вулиця Грабовського
Фото: wikimedia.org

Андрій Садовий пояснив причину вотування ухвали «Про надання ТзОВ «Сучасне місто» земельної ділянки та дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на вулиці Грабовського, 11».

Міський голова Львова повідомив Андрій Садовий у вівторок, 19 червня: ««Щодо будівництва житла на Цитаделі. Ухвала, яка взялась нізвідки, була подана депутатом Григорієм Козловським (БПП) з голосу й не була завізована юридичним департаментом. На жаль, я не був присутній на сесії і одразу зупинив її дію, як тільки отримав в руки».

Андрій Садовий також зазначив: «Мені шкода, що під час розгляду не знайшлось жодного депутата, який би публічно виступив проти. Це стосується і депутатів від «Самопомочі», на яких особлива відповідальність і з якими окремо обговорю ситуацію і доповім результати прихильникам. Чому мовчали всі інші – маєте можливість питати в тих, за кого голосували. Ті, хто зараз примітивно піаряться, а на сесії мовчали, виглядають жалюгідно».

Міський голова Львова також запевнив: «На Цитаделі жодного житла не буде! Ця територія – пам’ятка історії національного значення і жоден депутат отак просто собі там нічого не збудує».

Про це поінформували у вівторок, 19 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:48 14 червня 2021 р.

Веломарафон Львівська Сотка 2021: оголосили переможців

Традиційний веломарафон «Львівська Сотка» відбувся 12 червня. Цьогоріч він зібрав понад тисячу учасників від 12 до 80 років. Дистанцію у 100 кілометрів велосипедисти долали від Сокільників до Брюховичів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу