Міський голова Львова анонсував наступні ремонти вулиць

16:45 26 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У ЛМР запевнили: «Наступного року у Львові планують розпочати ремонти вулиць Шевченка й Бандери.

Про це повідомили у вівторок, 26 червня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли: «Про плани міста на наступний рік щодо покращення дорожньої інфраструктури говорив під час брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий».

Зокрема, очільник міста зазначив: «На вулиці Шевченка ми плануємо розпочати роботи наступного року. Цього року там завершуються основні будівельні роботи, будинки будують. Це було би не правильно, якби ми почали робити дорогу, а потім продовжили б будівництво будинків. У планах – наступного року старт виконання робіт. Це ще одна складна артерія – в’їзд у  Львів. Наступного року ми плануємо розпочати і вулиці Шевченка, і плануємо братись за вулицю Бандери».

Андрій Садовий доповнив: «Ремонт вулиці Зеленої залежить від коштів, які ми будемо мати за результатами першого півріччя. Ми з одного боку маємо велике бажання скерувати додаткові кошти на ремонти робіт, з іншого боку – держава спонукає робити все можливе, щоб піднімати рівень оплати праці працівників. Тому в нас на дофінансування заробітної платні працівникам наших ЛКП підуть десятки мільйонів гривень і ми будемо цей баланс шукати з бюджетною комісією, з виконавчим комітетом, щоб на пленарне засідання нової сесії в липні виходити з фіналізацією коштів за результатами перевиконання бюджету за перше півріччя».

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу